Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tetszek neki (többi lent)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek neki (többi lent)?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem.... Szóval van egy lány aki már a 2. éve osztálytársam, viszont most találtunk úgy egymásra. Sokat beszélgetünk msn-en, hétvégenként szoktunk találkozni, beszélgetni. Ami nekem gyanús lett (jó irányba) az, hogy megmutatta a fényképem az anyukájának. Az anyukája szerint csinos gyerek vagyok, ezt mondta szó szerint. A lány legalábbis ezt mondta nekem. Még abba is belement, hogy elmenjünk ma este valahova, csak sajnos az apukája nem engedte el. Áttettük az autókázást a jövőhétre. Nagyon sok bizalmas dolgot megosztott velem, ezért nem is tudom, hogy mit higgyek. Ha tetszem neki, akkor miből tudnék rájönni? Hova hívjam el, hogy jól érezze magát? A mozit szerintem hagyjuk.
2009. okt. 31. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:

miert nem kerdezed meg tole, h tetszek-e. ennyi. csak valaszolni fog:)

de remeljuk, hogy tetszel neki:)

2009. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pedig a moziban jó az ásítós átölelős módszer azt nagyon bírom :D. amúgy egy jó kis séta valami kávézóval vagy étteremmel (napszaktól függ) egyberakva egész jó tud lenni. Ilyenkor megfoghatod a kezét meg ilyenek. Hajrá
2009. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen, szerintem bejössz neki
2009. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Ha tetszem neki, akkor miből tudnék rájönni?"


Konkrétan amit leírtál, abból ez következik. Ne várj egyenes beszédet egy nőtől, de épp elég őszintén fejezik ki magukat közvetett módon.


"Hova hívjam el, hogy jól érezze magát?"


Innentől ez majdnem mindegy, mert aki tetszik, azzal az ember bárhol szívesen van. Ami az első néhány randevút illeti, összesen háromféle közös program létezik a gyakorlatban. (1) Szórakozóhelyre menni, pl. táncolni: itt az a lényeg, hogy ezt mindenképpen fontosnak tartják, ha másért nem, a gesztusértéke miatt. Ott nem nagyon lehet ismerkedni, de a lányokat lenyűgözi az, hogy megmutathatják a világnak, hogy barátjuk van, akivel "elmennek szórakozni". Ez az "elmenni szórakozni"-izé szerintem roppant unalmas, de a fontossága nem tagadható. (2) Séták, kirándulások, kulturális izék: itt az a lényeg, hogy tudsz vele ismerkedni, mert sokat beszélgettek, és a kínos csöndnek is kicsi az esélye, mert közös élményeket szereztek. (3) Végül, a barátaiddal töltesz időt a szokásos módon, és elhozod a nődet is. Ez is erősen gesztusértékű, nem kell magyarázni, miért.

2009. nov. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mindent meg fogok tenni, nem akarom elmulasztani ezt a szép lányt:)
2009. nov. 1. 04:11
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
fingj előtte. ha röhög, tetszel neki.
2009. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát öcskös, te ritka nagy paraszt vagy.
2009. nov. 2. 16:32
 8/10 anonim válasza:
11%
attól még igaza van :)
2009. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csak félek, hogy nemet mond mert csak barátnak tekint:S:S
2009. nov. 2. 20:58
 10/10 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle hogy :

igaz hogy tetszem neked valakik ezt pletykálják.

ha kétértelmű választ ír,akkor mondd neki hogy valld már be.

ha ő azt mondja hogy igen,akkor te is mondd meg neki

egy fiú nállam is ezt kérdezte. bejött:D

2010. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!