Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mond a lány mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond a lány mindig "nemtudom-ot" ha randira hívom?

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk. csak most jobban megkedveltem és elhivtam randira de még mindig nem mondott semmi biztosat h igen v. nem. és nem akarom belekényszeríteni semmibe. 18/f 16/l
2010. febr. 21. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
így mondják a lányok hogy inkább a kutyáddal járnék sétálni
2010. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy nem nagyon szeretne menni, különben igent mondott volna.
2010. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Randihívásnál a lány nem tudomja egyértelmű nem.

Ez olyan mint amikor megkérdezed hogy " Mia baj ? " és azt mondta hogy " semmi " .. az a semmi mindig vmi :)

2010. febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Általában nálam is a nem tudom nemet jelent, csak nem akarom megbántani az illetőt:S 17/L
2010. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igy van!!

Nemtudom=Nem

2010. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom h a nemtudom az nemet jelent. De ő nem olyan, leirja a nemet ha nem. Folyton bizonytalan.
2010. febr. 21. 19:40
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor meg nem kéred elég határozottan.


Én soha nem járnék olyan lánnyal aki előtte barát volt.Olyankor kiismered ,hogy milyen és akkor az ,hogy együtt vagytok semmi extra ,csak szex és romantika.Amikor már ismersz nagyon egy lányt akkor már inkább mélyebb barát lehet mint barátnő.

Én is így voltam ,hogy ismertem a lány összes titkát utána azt hittem többet érzek és nagyon hosszú gondolkodás után arra jutottam ,hogy inkább a barátnőjével járok.


Mindenesetre sok szerencsét a hölgyhöz!

2010. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a csaj azért mond nem tudomot mert kib*szottul nem akar megbántani mert fontos neki h körbeugráld ezt élvezi hogy szopat de nem akar tőled semmit...
2010. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

lehet = igen

nemtudom = NEM

nem =igen

igen = nem

2010. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
semmi esélyed sincs felejtsd el a csajt az ilyen szitu akkor fordul elő ha nem akar elveszíteni mint barátot mert te így kellesz neki semmi más ha meg elküldöd sír ez van sz*r ügy
2010. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!