Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány de nemtudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rotkiv kérdése:

Van egy lány de nemtudom mit tegyek, hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb haverom testvéréről van szó 2 évvel fiatalabb mint én, de nagyon tetszik nekem, van barátja is de ahogy másik barátom mondaná lelehet akasztani az utánfutót, de én várnék míg szakít vele, de nemtudom meddig tart, meg azt se tudom hogy tetszek-e neki , mert lentvoltam most nyáron náluk 1 hétre igaz a haveromhoz mentem nem tesójához de szerintem többet voltam tesójával mint vele, mióta hazajöttem azota majdnem midnen nap ráírok, de elég sokszor aztírja hogy dolga van, én ráírok hogy amjd szeretnék neki ha ideje lesz mondani valamit de elég sokszor aztírja , "most mennem kell", mit tegyek, hajcsak rá vagy várjam meg míg szakít a barátjával, de nekem nagyon tetszik, az elő lány aki nagyon tetszik.(és értelmes válszokat kérnék).
2011. aug. 9. 21:56
 1/5 SwedishTime ***** válasza:
Mindent bele, max nem sikerül. Nincs vesztenivalód!
2011. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajts rá de ügyelj a barátjára hogy el ne kapjon :D
2011. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá hogy a pasiján kívül van-e még aki bejön neki?És ha igen te ismered-e?...stb...Vagy ha szakítana a pasijával,összejönne-e mással?Ez kezdésnek nem rossz, de csak pár tipp volt
2011. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy nem vagyok jó a csajozásban:/

Tipeket se tudom hogy kezdjem el ......

De az utolsó válasz az már adott egy indulópontot, ha rámírna megköszöném.

2011. aug. 9. 22:11
 5/5 A kérdező kommentje:

Kérdezz rá hogy a pasiján kívül van-e még aki bejön neki?

Aki ezt írta pls ha tudna pár tipet adni megköszöném, csak még újvagyok az oldalon és nemtudom privátba hogy kell írni, megköszöném ha írna

2011. aug. 9. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!