Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számít az hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít az hogy egy lány mennyire értelmes?

Figyelt kérdés
pl. ha van egy lány aki nem annyira szép de értelmes és van egy gyönyörű lány aki viszont teljesen hülye melyiket választanátok?
2010. febr. 21. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Att függ mire kell..:P

De am ha jólnézki az okos akkor őt.

2010. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem mindkét dolog egyaránt fontos, habár én lány vagyok:D De tegyük fel, ha nem vagy elég szép/csinos, akkor nem hívod fel a kiszemelt fiú figyelmét magadra. Viszont ha ez sikerül és ostoba vagy, akkor meg nem fogtok tudni miről beszélni, nem fogod tudni megtartani a srácot. A kettő közötti átmenetet kell megtalálni.

Amúgy meg biztos csak te vagy magaddal szigorú ezzel a "nem annyira szép" kijelentéssel. Biztosan lesz majd egy srác, akinek te leszel a leggyönyörűbb;)

18L

2010. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha kefélhetnékem van, akkor a hülye libát, egyéb esetben az okosabbat.
2010. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mire kell.


Hosszútávra egyértelműen az értelmest. (vagyis barátnőnek)

De ha csak arról van szó, hogy egy pár napig vagy hétig szeretnék könnyíteni magamon akkor a szépet.

2010. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Okosat.

Ne csak a szex legyen vele jó, hanem lehessen vele mindenről beszélni!!!

2010. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hogy ki meiket választaná hogy maga a pasi mennyire van a "toppon" agyi téren, egy hülye ugyanis nem tud a nálla sokkal okosabb emberrel normális kapcsolatot kiépíteni csak egy vele egyszintű idiótával.
2010. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az értelem nagyon fontos. De azok alapján, amiket leírtál nem tudnék dönteni. Egy hülye lány is lehet nagyon rendes és egy értelmes is lehet szemét. Több támpont kéne.
2010. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 13:37es véleményét osztom teljes mértékben.
2010. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 StephanieXx ***** válasza:

SZÁMÍT!

Ha dugni akarsz egyet,akkor szerintem tökmindegy.Izlések és pofonok.D

HA nem,akkor egy jó megjelenésű,átlagos külsejű lányt,aki intelligens,és okos.

2010. febr. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!