Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs egy értelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy értelmes, okos lány sem ezen a rohadt bolygón?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 14:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%
Így lettek megcsinálva, ne keresd a miérteket. Inkább törődj bele!
2010. nov. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy te keresgélsz rossz helyen, nem?

Én pl elég sok értelmes és okos lányt ismerek.

2010. nov. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Hát az lesz.

Miért csak a pénzt nézik többesetben?

2010. nov. 24. 14:28
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát a lányok pont ezt mondják, csak így szól: "Miért nincs egy rendes, értelmes, jóképű férfi a világon?"


Csak azért, mert mindenki különböző. Hogy kapsz-e majd olyat aki tökéletes: NEM! Párkapcsolatban muszáj kompromisszumokat kötni. Tökéletes társ nincs. Az egy dolog hogy te még nem kaptad meg akit el tudsz fogadni hibáival együtt (én se kaptam meg, ne törődj...)


20/F

2010. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
engem nem érdekel a pénz. azonkívül [külső visszajelzések alapján] nem csak jól nézek ki, hanem okos/értelmes is vagyok. [szerintem nem. de mindenkinek szíve joga, mit gondol másokról.]
2010. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Én is okos vagyok,csak éppen az arcom olyan,hogy hánynék magamtól.
2010. nov. 24. 14:30
 7/28 A kérdező kommentje:
A másik dolog: ránézek egy csajra,és látom,hogy egy büdös k*rva. Ennyi
2010. nov. 24. 14:32
 8/28 anonim ***** válasza:
Méghogy a Nők mennek pénzre!! :D Ez vicces! Munkanélküli vagyok, és félek elmondani a pasimnak, mert tuti kidobna!Félne hogy Őt akarom lehúzni! Pedig akkor sem, és most sem Őt kérem, hogy segítsen!
2010. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

"Tökéletes társ nincs."


De van ;) Csak sokan túl hamar feladják és megalkusznak =)

2010. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

:DD

ugyanmár ez egy buta kérdés. Hogyne lenne? van sok lány. azok fele okos és értelmes. az okos és értelmes lányok fele csúnya, arra rá sem néztek. a maradék szép és okosés értelmes nő fele valóban pénzéhes.

de maradt még. azokat miért nem találod? mert ilyen idióta kérdéseken rágódsz ahelyett hogy meglátnád a valódi értéket egy nőben, vagy csak megpróbálnál vele beszélgetni.


az egyik válaszolónak meg üzenem hogy ne álszenteskedjünk már ezzel a nem vagyok szép, de mások szerint igen, buta vagyok de azthiszik hogy okosvagyok dumákkal, mert nagyon vicces. ha nem tartanád magd szépnek és okosnak ezt az egész kommentet nem küldted volna el, csak csöndben sohajtottál volna hogy hát igen, a kérdező kritériumának te sem felelsz meg.

2010. nov. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!