Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs egy értelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy értelmes, okos lány sem ezen a rohadt bolygón?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 14:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, te eleve nem lehetsz okos és értelmes, ha általánosítasz.
2010. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
jha az meg a másik hogy ha már általánosítunk... pasiből sincs ám ilyen. azért látnod kéne mikor rámjött az ötperc és elkezdtem platónról vakerálni de tök konyhanyelven két pasinak. istentelen hülye fejet vágtak, és 10 perc múlva közölték hogy beszélgessünk inkább a szexről.
2010. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Egy-kettő biztos akad. De az is öntelt épp e tulajdonsága miatt.
2010. nov. 24. 14:37
 14/28 anonim ***** válasza:
az okos emberek nem önteltek.
2010. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

"elkezdtem platónról vakerálni"


Te kevered az értelmet és az okosságot a műveltséggel... vki lehet attól okos h nem tud Platónról semmit.

2010. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
igen de egy értelmes ember nem vág olyan fejet mintha nyúzni vinnék.:) viszont abban igazad van, az nem az értelem. az "okosság" kategóriába bőven belefér.
2010. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
"Én is okos vagyok,csak éppen az arcom olyan,hogy hánynék magamtól." Ha nem szereted önmagad, hogy várhatod el azt mástól?
2010. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Mit csináljak? Műtessem meg magam? Eddig sem kellettem senkinek,szóval már megszoktam.
2010. nov. 24. 15:48
 19/28 anonim ***** válasza:
Hát mint lány én sértésnek vehetném ezt a "miért nincs egy normális lány a bolygón"-t...Max azért csak a pénz érdekli őket mert k.urvát fogsz ki magadnak..Keress egy jó lányt! Pl.: egyetemista vagy bármilyen!
2010. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
jajj az egyetemisták a legrosszabbak!!!
2010. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!