Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ilyen esetben zavaró a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ilyen esetben zavaró a tapasztalatlanság 20-30 év között?

Figyelt kérdés
Én mindig a minőséget kerestem külső, belső alapján és nem szeretek annyira társaságban lenni, bulizni, inkább barátnőmmel tölteném el a legtöbb időmet, minthogy a haverokkal bulizzak, amit már nem is élvezek. Az ismerkedés se megy olyan könnyen. Tudom sokan félnek amiatt, hogy később kiakarom mással próbálni, de ha szeretek valakit miért rohannék máshoz egyből, hogy felpróbálhassam.
2015. ápr. 18. 17:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mivel én is ugyan így állok lányként, ezért örülnék egy ilyen fiúnak. De alapból olyanra vágyom, aki nem akar állandóan bulizni, inkább előnyben részesít egy kirándulást, vagy valami hasonló nappali programot.
2015. máj. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előzőhöz, nekem is szimpatikusak lennének ezek a tulajdonságok mondjuk nem feltétlenül mondanám ezt tapasztalatlannak, inkább válogatós :P


22/L

2015. jún. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
A tapasztalatlanságnak is vannak fokozatai. És az se mindegy, hogy valaki 21 évesen mondja ezt magáról, vagy 30 évesen. Ami egy 21 éves srácnál még elfogadható, az lehet hogy egy 30 éves férfinél már nagyon gáznak számít.
2015. jún. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#12 Igen ebben igazad van. Nemrég volt egy lány akiről azt hittem, hogy vonzódni fogok hozzá, de aztán elkellet mondanom neki, hogy nem őt keresem. Elég rosszul esett, mert eléggé tetszettem neki, én sajnos nem éreztem iránta semmit. Tudom, hogy az vagyok, de olyan lánnyal szeretnék együtt lenni, aki mellett igazán boldog lehetnék.
2015. jún. 27. 11:12
 15/16 anonim ***** válasza:
29%

21-22 éves srácnál még nem zavarna. Ha valaki még 30 évesen se találta meg az első barátnőjét, azzal valószínűleg valami baj van. Ha azóta sikeresen változtatott ezen a valami bajon, akkor talán. De az a baj, hogy aki nincs hozzászokva ennyi idős korára az EGYÜTT gondolatához, az ezzel járó előnyökhöz és lemondásokhoz és problémákhoz, azzal nagyon nehéz. Ha valaki megszokta, hogy x szabadideje van egy nap, és mindent ott és úgy tart, ahogy akar (tehát zavarja, ha rossz helyre teszem a táskámat, vagy pont a másik véglet, sose rak rendet), az baj. Meg az is, ha zavarja, hogy nincs ideje a megszokott szabadidős dolgaira. Pl sokat játszik gépen vagy olvas vagy néz filmeket vagy gyakorizik vagy akármi. Nem baj, de ne legyen fontosabb, mint az, hogy találkozzunk. És itt nem csak az van, hogy lemondjon róla, hanem hogy ne is érezze magát emiatt rosszul, hogy neki most velem kell lennie és nem csinálhatja a szokásos napi rutinját. Van, akit ennyire sok év után már zavar. Én ettől félnék legjobban egy 30 körüli pasinál, hogy nem tud majd igazodni. Még ha meg is tesz minden tőle telhetőt, nem lesz boldog, mert neki furcsa lesz. Nem mondom, hogy mind ilyen, de ismerősök között többször láttam hasonlóra példát, nem is feltétlenül azok között akiknek sose volt senkije, de akinek pl 4-5 évig nem volt senkije aztán megint lett. Abból sok konfliktus tud lenni.


Ebben mondjuk benne van, hogy engem nehéz elviselni. Akinek volt már IGAZÁN hisztis barátnője, az még érezheti is úgy, hogy megfogta az isten lábát velem, de aki nincs bonyolult nőkkel tapasztalata, azt 3-4 hét alatt ki tudom készíteni, de 2-3 hónapnál többet nem adnék neki. Ha valaki már hozzá van szokva ahhoz, hogy a nőket nem lehet és nem is kell megérteni, az tök jól el van velem, általában kezelhető vagyok, de túl gyakran nem. Ha valaki képes ezeket ignorálni és nem folyamatosan felhozni később és mindenen besértődni, akkor tök jól működhet a kapcsolat. De egy hozzám hasonlóan problémás, neadjisten rettenetesen hisztis lányt elviselni úgy, hogy előtte sose kellett, ennyire sok évig? Nem sok jövőt látok benne.

2015. aug. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ha lenne alkalom szívesen találkoznék vele és időm nagy részét vele tölteném, munkán kivűl amúgy se csinálok sok mindent és nem szeretek sokáig a gép előtt ülni játszani meg már ritkán szoktam.

Nem rég ismerkedtem egy lánnyal neten, de kiderűlt hogy csak az agyamat húzta és nem is lett belőle találkozó. Mostanában eléggé kiábrándultam a társkeresésből sajnos, mert sokat gondolok rá, azért is mert ő kezdeményezett nálam és olyat mondott nekem, amit nem néztem volna ki belőle.

Ha egy olyan lányt találnék akit eltudok viselni és tetszik nem lesz gond az együtt töltött időkkel, mert attól, hogy nem volt benne részem még van fogalmam a párkapcsolatok működéséről. Jó lehet, hogy lesznek hibáim, de még egy rutinos ember is sokat hibázik, mert két embernek meg kell szoknia egymást.

Még mindig igaz rám, hogy minőséget keresem és benőtt már a fejem lágya, csak ezen a csajon próbálok valahogy túllépni, mert nagyon felidegelt rossz visszagondolni rá. Nem vagyok 30 még 25 vagyok és azon vagyok hogy eredményesebb legyen.

2015. aug. 1. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!