Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ilyen esetben zavaró a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ilyen esetben zavaró a tapasztalatlanság 20-30 év között?

Figyelt kérdés
Én mindig a minőséget kerestem külső, belső alapján és nem szeretek annyira társaságban lenni, bulizni, inkább barátnőmmel tölteném el a legtöbb időmet, minthogy a haverokkal bulizzak, amit már nem is élvezek. Az ismerkedés se megy olyan könnyen. Tudom sokan félnek amiatt, hogy később kiakarom mással próbálni, de ha szeretek valakit miért rohannék máshoz egyből, hogy felpróbálhassam.
2015. ápr. 18. 17:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Engem nem a tapasztalatlanság zavarna, hanem ha valaki állandóan velem akarna lenni.
2015. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem is kell nyugalom, nem lennék mindig a nyakán.
2015. ápr. 18. 18:06
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2015. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Hát mivel nem volt semmilyen párom, nem zavarna a tapasztalatlanság, ha tudnánk, ráéreznénk a dolgokra, közös viselkedésformákra, stb. Főképp a fiú legyen leleményes és kitartó, mert én nagyon nem vagyok az, és nagyon félek minden változástól.
2015. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%

Szóval azt írtam, hogy nem zavarna, de aztán elgondolkodtam. A tapasztalatlanság azt jelenti, hogy senki, de senki nem volt eddig?

A "külső minőség" pedig mit jelent? Mert ha irreálisak az elvárások, akkor talán nincs is mit csodálkozni a jelen helyzeten.

2015. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nincsenek irreális elvárásaim csak annyi, hogy tetsszen arcra és alkatra.
2015. ápr. 26. 12:01
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
A tapasztalatlanság minden esetben zavarja a lányokat, ebben a korban már különösen.
2015. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

Jaja, csak a kérdésre nem válaszoltál.

Amúgy a lányoknak is csak pont ennyi elvárásuk van feléd.

2015. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nincsenek konkrét ideáljaim csak annyi, hogy tetsszen ne legyen sovány és kövér legyen igényes magával szembe az arc nálam nagyon számít, hogy megfogjon benne valami. Igen nem volt még senkim, de hosszú lenne elmagyarázni az okait, szerintem nem az előélet számít, hanem a jelen, hogy most milyen vagyok.
2015. ápr. 26. 13:25
 10/16 anonim ***** válasza:
engem ugyan nem zavarna...sőt talán még értékelném is ha egy ilyen srác tévedne mellém, nem aggasztana annyira ha valamit nem jól csinálok...együtt tapasztalhatnánk...:)
2015. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!