Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom hogy kell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy kell?

Figyelt kérdés
Nem csokólóztam még soha és most eléggé valószínű hogy a közeljövőben megfog történni. Adnátok tippeket, tanácsokat? Persze tudom jön magátol de egy kis konkrétumnak most nagyon örülnék. Előre is köszönöm 15/L

2014. szept. 24. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Én se tudom. Remélem, segítettem valamennyit...


21/F

2014. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mostmár sokkal jobb
2014. szept. 24. 19:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy erre miért kell ilyen barbár választ adni kedves kettes.
2014. szept. 24. 19:09
 4/6 manó1235 ***** válasza:
Mindenki tudja, belénk van kódolva :) ahogyan a sex is no para majd megy magától
2014. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem jól jött az első válasz. Újabb kedves komment ezen az oldalon, amin egy jót nevettem.


Egyébként én sem tudom, rég volt már az első és utolsó, ha most megint kéne ,,bajba lennék?" de biztos nem idegeskednék rajta.

2014. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Inkáb sutiben irom meg nem szaretek eröl beszélni nekem volt már
2014. szept. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!