Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, ha mar randiztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ha mar randiztatok egyszer kétszer egy lánnyal, és ha van már emlitve kovetkezo datum, de lemondjatok majd bepotlasos szoveggel, csokkal, akkor meg tovabbra is erdekel a lany, nem lerazos duma, ugye?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Változó,nálam pl. ez kettőt jelenthet:


1. Érdekelsz,de tényleg fontos dolgom akadt

2. Talonba teszlek

2015. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
te vagy a talon csaj, jött egy jobb.
2015. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jajj, de ge*ik vagyunk :D
2015. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nem szervez új dátumot, akkor ez kőkemény lerázós duma, csak szép körítéssel.
2015. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az illeto zenesz, es ma hajnalban keveredett haza, faradtsagra hivatkozott :P akkor is talon vagyok? :D
2015. ápr. 13. 22:45
 6/12 anonim ***** válasza:
ááá zenész is, akkor csak szopásra fog elővenni
2015. ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem áll jól a szénád kérdező.. :D
2015. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, ha ma ért haza hajnalban, akkor te nem talonban vagy, hanem malacperselyben. Zenésszel kezdened merészség. Minden húrján mást pendít meg...már, ha metszed a gondolataimat.
2015. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Interferencia ***** válasza:
Szintén zenész?
2015. ápr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de hátha rendes :D olyan artatlan mosolya van :) mi mar egy evvel ezelott sokat sokat beszelgettunk, es akkor eltunt, mert bizonyara erezte h mennyire akarom ot, most meg visszatert, eleinte huvos voltam, de mar keso, mar randiztam vele..es hat :D imádnám, voltak olyan szavai, h na most itt van, s hogy ne haragudjak, amiert akkor eltunt, meg h o nm az a fajta aki minden viragot leszakit..na meg gondolom h edig el a layok nem turtek el, h o a legtobb hetveget vegig zeneli...en igyekszem normalis lenni, csak gyanakvo is vagyok :D
2015. ápr. 13. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!