Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lemondjátok a randit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondjátok a randit ha időközben egy NAGY pattanás jött ki a fejeteken? Kort is :-)

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nagy, akkor lehet igen... Volt már egyszer, hogy egy fiúval elvoltunk neten, és amikor élőben először találkoztunk egy nagyobb társaságban, alig mertem ránézni mert egy nagy pattanás volt az orromon xD Szóval na, én nem érezném jól magam úgy, nem lennék olyan felszabadult, mint máskor

18/L

2014. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Max. akkor vállalnám be ha még tűrhetően takarható lenne
2014. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Le hát, mégis mit gondoltál, hogy egész randi alatt a pattanásom nézetném. Rád se figyelne csak a ragyádat nézné.


Beteg vagy, valaki meghalt a családba, valami rokonhoz kell menned találj ki valamit.

2014. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megtisztelo hogy Soros ur az en kerdesemre valaszol~!
2014. dec. 8. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Soros úr még az oldalára is meghív és örül hogy segíthet

[link]

2014. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én elmennék a helyedben, bár tréfásan megemlíteném az illetőnek, mi a helyzet, és hozzátenném, hogy ennek ellenére is találkozni akarok vele. Szerintem ez így még aranyos is lenne. De sajnos eleget tapasztaltam ahhoz, hogy tudjam, a nők 99% százaléka inkább kitalálna valami undorító hazugságot, semmint hogy őszinte és önmagát felvállaló legyen.
2014. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy pattanás miatt kár lemondani a randit.Legfeljebb majd csak cumizol:)
2014. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!