Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pattanás elűzheti a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pattanás elűzheti a lány vonzodását fiú iránt egy randin?

Figyelt kérdés
Már találkoztunk 2x, de mire harmadjára kellett volna, kijött 1-2 pattanásom, ezért gyorsan lefújtam a randit. Félek, hogy kicsit elundorodik tőlem, pedig nagyon sokszor tudatta velem, hogy nagyon bejövök neki... Értelmes válaszokta pls

2014. aug. 14. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem olyan a fejed mint egy lapcsánka és nincs tele gennyes gyulladt aknékkal akkor nem :P
2014. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazából tényleg csak 1-2 kicsi van, amitől nem félek mert nem tűnnek ki, de van 1 bazi nagy sebem egy régebbi bazi nagy pattanástól, és azt nem tudom eltüntetni...
2014. aug. 14. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
1-2 pattanás nem a világvége még azért.
2014. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom tudom nem is zavarna ha nem randira készülnék de így kicsit zavar azért már..
2014. aug. 14. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy tele hegekkel és gennyes Pattikkal akkor ne aggódj :) aranyos dolog hogy Ennyire fontos számodra :D
2014. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ha nem "bazi" nagy akkor "bazira" nem kell aggódnod :DD
2014. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2014. aug. 14. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!