Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem a legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem a legrosszabb meleg tinédzsernek lenni?

Figyelt kérdés

Mármint elég rossz érzés például amikor mindenki más kapcsolatban van, te pedig ott ülsz egyedül, és még csak esélyed sincs valakit találni, mert nem vállalod fel magad nyilvánosan. Csak a melegeknek ilyen nehéz ismerkedni, vagy mások is igy vannak ezzel?

Köszönöm a válaszokat előre is.



2015. ápr. 3. 00:05
1 2 3
 21/24 emoka julcsi válasza:

hát a melegeknek elég rossz lehet föleg ha olyan primitiv környezetben laknak ahol nem fogadják el az ember szexuális érdeklödését.

én biszex vagyok de az a baj hogy sokan ezt sem bírják elfogadni.

amugy Kérdező ezzel én is így vagyok nem bírom megállni hogy ne ilyen okoskodó stilusban válaszoljak.

14/L

2015. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ezért vannak meleg társkereső oldalak... :)

Mellesleg, heteroként is nehéz a kevésbé népszerű srácoknak barátnőt találnia. Bár nyílván mindenkinek a saját pokla tűnik a legborzasztóbbnak.

2015. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Velem szintén ez a helyzet :/ 18/f
2015. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 darkfox999999 válasza:
hm ez baromság ha akarsz találsz nekem komoly kapcsim volt, egy 2 éves, és egy 6 hónapos és 18 évesen kezdtem a komoly kapcsimat és 20 vagyok :D
2015. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!