Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem a legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem a legrosszabb meleg tinédzsernek lenni?

Figyelt kérdés

Mármint elég rossz érzés például amikor mindenki más kapcsolatban van, te pedig ott ülsz egyedül, és még csak esélyed sincs valakit találni, mert nem vállalod fel magad nyilvánosan. Csak a melegeknek ilyen nehéz ismerkedni, vagy mások is igy vannak ezzel?

Köszönöm a válaszokat előre is.



2015. ápr. 3. 00:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Heterónak lennem jobb, az biztos :)
2015. ápr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
6%
Nyilván, mivel a heteroszexualitás (a homoszexualitással ellentéteben) nem betegség.
2015. ápr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
5%
a mai világban???? :O:O:O szerintem több a meleg mint a hetero kb...legalábbi is elég sok 12-18 éves keres fűtőtársat...de elég ránézni sok ratyira az utcán aki heteronak akarja magát beállítani, közben lerí róluk, hogy egy izmos férfi seggbe akarják belökni a nudlit...
2015. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

2-es: Kérlek, próbáltam egy értelmes beszélgetést eliditani, ha túl ostoba vagy a pszichológia ezen ágához, ne szólj bele.

3-as: A népesség körülbelül 14-15%-a tartozik bele az LMBTQBIA(leszbikus-meleg-biszexuális-transzszexuális-queer-bizonytalan-aszexuális, igen ez létezik :D) körbe. Az nem éppen többség.

2015. ápr. 3. 00:13
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
#4-es, wut... :DD De ténykeg nem most kellett volna kiírni. Ilyenkor még annyi együttérzés sincs itt az emberekben mint szokott...
2015. ápr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez elég egyértelmű dolog. Egyébként meg elnézést az arrogáns stilusért, ha felidegesitenek az ostobák, akkor általában ilyen elszállt okoskodó szavakat használok, a kiabálás és a szitkozódás helyett :D
2015. ápr. 3. 00:18
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vállalod fel magad nyilvánosan? Nem tehetsz róla, hogy te a saját nemedhez vonzódsz. Ki nem sz*rja le, hogy mit gondolnak rólad mások? Magadnak felelj meg, ne a többieknek. Idővel téged is megtalál a szerelem, ha nem most, akkor később.:)
2015. ápr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

7-es: Köszönöm a támogatást, habár én nem vagyok meleg :D

A kérdést főleg érdeklődésből tettem ki, meg minimálisan közvélemény-kutatásból, már amennyire egy ilyen izolált helyen lehet ezt pontosan elvégezni.

2015. ápr. 3. 00:35
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbb melegről úgysem tudja senki sem megmondani, hogy azok. Ezek mind a média szüleménye, meg mert látnak 1-2 olyan embert az utcán, akiről lehet látni, és erről megy az általánosítás. Pedig a többségről sosem mondaná meg senki sem. Mindenkinek van meleg ismerőse, haverja ,csak nem köti más orra alá...



2. válaszoló meg úgy látom nincs tisztában a betegség fogalmával. Egy homoszexuális pont annyira egészséges szellemileg és fizikailag, mint egy heteroszexuális. Az emberiség megjelenése óta jelen vannak, még is életképesek voltak, és most is azok. Másrészt meg más fajoknál is van, mikor egy populáció túlnépesedik, sokszor megnő a homoszexuális egyedek létszáma, hogy csökkentse a faj számát, mert degradál, ha túlnépesedik. Minden túlnépesedett faj sorsa a kihalás, rengeteg faj járt már így, az ember is így jár. Vagy egymást kell öldökölni (háború), az is degradál. Most is azt csináljuk.



A kérdésre válaszolva meg nem volt rossz, mert sosem mondtam el másnak, és nem is nézték ki belőlem. Az egy dolog, hogy hazudnom "kellett", hogy végül is ne kelljen magyarázkodnom, bár ha tudnák, akkor sem hinném, hogy zavarná őket. Amennyit változik a gondolkodás és a jellem. (tanult emberekről beszélek, nem ostoba birkákról)

Társkeresőkön a legkönnyebb ismerkedni, én is ott találtam meg a párom. Persze akinek meg a bárok tetszenek, hát egészségére.

2015. ápr. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
A Második válaszadó válaszára reagálva : Mielőtt olyat tetszene írni hogy a homoszexualitás "betegség" legyen szíves utána nézni picit alaposabban,mert ez ebben a formában elég nagy marhaság ;) Üdv.
2015. ápr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!