Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik internetes társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik internetes társkeresőn sikerült találni kellemes együttléthez partnert? Hogy működött, hogy jutottatok el addig?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
rosszlanyok.hu -> felhívtam és nagyon jól sikerült
2010. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

luxuslanyok.hu sexapro.hu kimaradas.hu

felhívtam,egyeztettünk,elmentem,fizettem,megtettem,eljöttem.jó volt

2010. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:D:D
2010. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pontosítom: nem fizetős lányok keresőjére gondoltam...
2010. febr. 18. 16:27
 5/6 Ricsi0503 válasza:

Figyi,a love.hu még ha nem is olyan oldalnak látszik,de sokan keresnek sexet sőt akinek csak az van hogy ismerkedés,sokszor(persze nem mind)az is sexet jelent,szerintem reglj be egy próbát megér.

Nekem már két csaj összejött onnan egy pár hét msn aztán tali,de am rajtad fog mulni minden

sok sikert

2010. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző +1, az ilyen társkeresők legalább fele ugyanúgy fizetős lányokkal van tele.
2015. márc. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!