Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy vegyem ra a szuleimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem ra a szuleimet hogy elengedjenek randira?

Figyelt kérdés
Van egy fiu nagyon bejon es neki is bejovok. Egy idosek vagyunk. nem egy suliba jarunk de reg ota ismerjuk egymast. Es elhivott randizni. De anyaek nem igen akarnak elengedni mert hogy meg kicsi vagyok. Meg teljesen megbizhato vagyok es ezzel ok is tisztában vannak csak feltenek. De tulsagosan is. Csak a rosszat latjak a vilagban. Pedig csak beszelgetni akarunk meg max csok. 15/L (elnèzest a heLyesirasi hibákert csaj telefonrol irtam!:) )

2015. márc. 31. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyre menjetek, ahol nem igazán történhet semmi durva pl étterembe. Mondd ezt meg nekik is, vagy kérdezd meg h estleg milyen kikötésekkel engednének el (pl. 8ra hazaérsz)
2015. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Max csók? :D Szerinted egy szülő erre mit szól? :D
2015. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jó gyökerek a mai szülők már bocs ez se jó ha nem engedik sehova
2015. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2015. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát 15 évesen már igazán elengedhetnének. De mondd meg nekik hogy vigyázni fogsz magadra, olyan helyen lesztek ahol sok az ember, nem maradsz sokáig, ha baj van egyből hívod őket.... Így talán már elengednek :)
2015. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem mar 13 evesen elengedett anyum egy 15 eves fiuval randizni. Persze apum ugy tudta hogy egyik baratnommel talizok de semmi durva nem tortent, csak csok es olelesek voltak.

Nem ertem 15 evesen miert nem mehetnel el?

Nagyon durvan felthetnek ha ennyi idosen semmit nem engednek....eleg rossz lehet.

Persze durva dolgokat nem kell meg csinalni, de siman elmehetnel vele randizni.

Engem anyum egybol elengedett mikor megkerdeztem tole hogy elmehetek e. Persze en is csak este 7-ig voltam elengedve de nagyon jo volt :D

2015. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: lefogadom azóta egy kibas.zott nagy kur.va lettél :D
2015. márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem vagyok k urva. Miert lennek? Ilyen hulyeseget.

Mondtam hogy nem volt semmi.

Osztalytarsam az nem en, ra adasul buszke is ra. En undorodom tole, es csak szolnek, meg mindig szuz vagyok.

2015. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!