Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyünk, mi lesz ebből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk, mi lesz ebből? Igaz, ha szeretem elengedem?

Figyelt kérdés
2honapja kavarunk a pasival. Kezdett komolyra fordulni a dolog mindkettőnknél de még nem jártunk. Új munkahelye lett 2napja egy másik városban. Azóta furcsán viselkedett velem. Rá kérdeztem azt mondta,hogy nem tudja mi legyen nagyon sokat kell dolgoznia alig lesz szabadideje de együtt akart volna lenni velem. Én ezt érzem és elhiszem neki tényleg tudom,hogy milyen kemény.(hallottam mástól is)Félt engem,hogy nem lesz elég ideje rám sőt biztos nem lesz meg a messzebb is van(40km).Én meg a továbbtanulás küszöbén állok aztán nem szeretném miatta lerontani a jegyeimet. Mi legyen?Szeretem őt,ezért elengedem mondtam neki.2napja nem beszéltünk most össze van zavarodva,nincs hangulata azt mondta semmihez.

2015. márc. 5. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vele maradnék.
2015. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elengedést úgy érts, hogy, ha már ő nem szeret, de te szereted még, akkor elengeded. Ha mindketten szeretitek egymást, akkor ez a távolság nem lehet akadály. Összezavartad, mert azt mondtad, el akarod engedni. Mondd neki, hogy szereted és nem szeretnéd elveszíteni.
2015. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké remélem még nem késő..3napja nem beszélünk.
2015. márc. 5. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen elengedlek, mert szeretlek szöveg a holdfényes lányregényekbe való maszlag. A szerelem a legönzőbb dolog a világon, MINDENT magunknak akarunk, ami a másikkal kapcsolatos. Elhiszem, hogy azt hiszed, szerelmes vagy, de idővel rájössz, hogy ez még messze nem az volt.

Hagyd, hadd menjen. A távkapcsolatoknak amúgy sincs jövőjük, s ez a ti esetekben is így lesz. Szép volt, jó volt, ennyi volt. Lépj tovább.

2015. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem hittem korábban a távkapcsolatokban,de 1,5 éve mégis jól működik.Igaz én már 40 felett vagyok.

A többivel egyetértek.

Illetve vannak olyan esetek amikor az eszünkre kell hallgatni még ha nehéz is.Majd a megfelelő időben,jön a megfelelő ember.

2015. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!