Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretem elengedem?

Figyelt kérdés

Szóval 3 éves kapcsolat, és jelek alapján a barátom nem érzi jól magát velem.. ismerem minden lépését, és mondta is párszor, de ő is olyan ragaszkodó típus, meg persze a megszokás.. azt szeretném, hogy neki jó legyen: elengedjem??

az más kérdés, hogy utána én mit élek át..mer nagyon nagyon szeretem!!!!!!! de szeretném, ha neki boldog élete lenne!

vagyis annyit mond, hogy nem olyan vagyok,mint mikor összejöttünk.. és így már teljesen más a kapcsolatunk.. nekem csak az számít mi a jó neki..


2010. aug. 30. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább engedd el, minthogy később megcsaljon vagy hasonló dolgok....
2010. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem arra ő nem képes! mindkettőnknek az első kapcsolata :)

és tudom milyen, plussz túlérzékeny, hogy ilyet tegyen

2010. aug. 30. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően igazad van, kis kiegészítéssel: csak akkor kell elengedned, ha el akar menni. Ha nem akar, akkor nem tudod elengedni, csak elküldeni.


Ha úgy érzed, megszokásból meg ragaszkodásból van veled, akkor ne elengedd, hanem MAGAD MIATT, a te érdekedben küldd el. Akkor az már nem szerelem, nem érdemes hónapokat, éveket pazarolni egy olyan kapcsolatra, ami végül úgyis kifullad. Nem muszáj megvárni, amíg halálra gyötritek egymást. Másrészt ha már nem szerelmes beléd, bármikor az lehet... másba. Inkább most küldd el, és kezdj új életet.


Tényleg megváltoztál? Mert ha igen, az se egy pozitív dolog, a jó kapcsolatban az emberek nem változnak meg, nem fordulnak ki ömagukból, csak fejlődnek, és a fejlődés pozitív. Ha nálatok nem így van, mielőbb lépj ki belőle és találd meg önmagadat újra.

2010. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább a kapcsolatot kellene valahogy rendbe hozni. Ha ott akar hagyni azt tegye meg saját erejéből és elhatározásából. Inkább azon dolgozz, hogy feldobd a kapcsit: izgalmas közös programok, újdonságok a szexben: pózok, helyszínek, szerepjáték, ruhák... stb. Csináljatok együtt csupa új dolgot és beszélgessetek sokat.
2010. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na ez az igazi, önzetlen szerelem ami nagyon ritka... maradj meg ilyennek! egyébként helyesen látod a dolgokat
2010. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jól látod a dolgokat. Én is ezt fogom tenni és mindennél jobban szeretem a fiút. Borzalmas lesz utána, de csak az számít,hogy neki mi a jó. Nagyon megható volt komolyan ahogy leírtad.
2010. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!