Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg jó lesz az első csók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jó lesz az első csók, ha szeretem a fiút,teljesen elengedem magam és hagyom, hogy az ösztöneim irányítsanak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
nem biztos az,nekem lánnyal volt és szar volt, bár nem voltam szerelmes az is igaz
2009. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, de talán akkor a legjobb, ha spontán történik az első csók :)
2009. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, nyugi:) Csak pár dologra azért figyelj: ne legyen a szád túl nyálas, de száraz se. És ne dugd le egyből a nyelved a torkán :D
2009. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem,majd figyelek:)..valamiért úgy érzem, hogy nem is félek...érzem, hogy szeretem és jónak kell lennie annak a csóknak...:D
2009. júl. 10. 22:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ez attól is függ,hogy a fiú mennyire akarja,egyáltalán tudja hogy kell csókolózni...ilyesmi is számít.

Nekem nagyon rossz volt mert a csaj egyáltalán nem tudta hogy kell csókolózni!

Sok sikert!

2009. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én bénáztam életem első csókjánál.. meg a másodiknál is... de ennek ellenére nagyon jó volt és párom szerint is. :-)
2009. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A fiú tudja, hogy hogy kell csókolózni...
2009. júl. 10. 23:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha szereted akkor egész biztos hogy jó lesz: )

Csak arra figyelj, hogy inkább légy gyengéd, ne dugd le a torkán a nyelved, ne légy túl nyálas, csak finoman csináld.

2009. júl. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mi számít jónak. A jó technika? vagy hogy szívesen emlékezz vissza rá?

Mert nekem az első csókom kicsit suta volt, kicsit összenyálazós, de mégis vigyorgok ha eszembe jut, mert mert akkor és ott kezdődött valami varázslatos (ami azóta is tart ^^)

Szerintem arra ne igazán számíts, hogy elsőre istenit alakítasz és te adod akkor a pasinak élete legjobb csókját, de baromi gyorsan belejössz.

Én az elsőnél azt mondtam magamban, hogy biztos nem így kell teljesen csinálni, különben az emberek nem imádnák, és a következő találkozásnál már százszor jobb volt és egy héttel később meg ezerszer.

Hajrá!!! ^^

2009. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16L voltam
2009. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!