Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy lánynak hogy szeretem? (lent)

Figyelt kérdés

Kb fél éve vagyunk osztálytársak és nekem nagyon tetszik és elszeretnem hívni valamilyen randiszerűségre de nem tudom hogy hogyan kérdezzem meg vagy hogy hova hivjam el

A trollkodást légyszi mellőzzétek



2015. febr. 11. 23:14
 1/7 anonim válasza:
Énis ugyanebben a szituációba voltam néhány hete.Tud meg,hogy nem kell félj! Ráírsz és elhívod egy hangulatos helyre.Én nem így csináltam mert a sors máshogy akarta,de végül randi lett a vége :))
2015. febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért? Te hogy csináltad?
2015. febr. 12. 17:51
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Állj oda elé szépen(egyenes gerinc, a szemébe nézz, ezek jelzik azt hogy nem hazudik az ember) és mondd ki.
2015. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hivd ki egyet , ne randira meg ilyenek , aztan a meg jöhet a folytatás.
2015. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kísérd haza, vagy buszmegállóig, vagy akárhova, dumáljatok közben. Egyszer csak kérdezz rá, hogy lenne-e kedve elmenni veled pl moziba, vagy cukrászdába, vagy meginni valamit, stb.
2015. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsóval értek egyet. Hívd el valahova, de nehogy szerelmet vallj neki! Ezt lehet neki elég tolakodónak hatna. Inkább add tudtára, de ne mond ki ilyen egyenesen.
2015. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj az utolsóban hogy kolis és a koli ott can a suli mellett
2015. febr. 14. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!