Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy lánynak hogy nagyon nagyon szeretem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Iskolába minden szünetbe csak őt nézem és sokszor azt veszem észre hogy ő is engem.Nagyon ritkán beszélünk egy héten egyszer,kétszer de ha beszélünk mindig nevet a vicceimen.
2014. okt. 23. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd el randira, és ne előre vallj szerelmet.
2014. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az előttem szóló írta! Hívd el valahova, például moziba! ;) ha vannak közös barátaitok, akár valami közös programot is szervezhettek, a lényeg, hogy észlelje, jobban meg szeretnéd ismerni!
2014. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha egyszer bekerülsz a jóbarát kategóriábba onnan soha nem jutsz ki - szóval óvatosan
2014. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt viszont elfelejtettem írni hogy félek attól ha nemet mond.
2014. okt. 23. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:

nyugottan hívd el biztos, hogy igent mond(ha nem akkor se fog romlani a jelenlegi "kapcsolatotok")

de minél tovább húzod annál rosszabb lesz

2014. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!