Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy lánynak hogy szeretem, akit már 8 éve ismerek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel 8 évig osztálytársak voltunk, de gimiben már nem vagyunk azok és nem rég lettem belé szerelmes. Holnapra elhívtam egy találkára, de nem tudom hogy tisztában van-e vele hogy ez igazából egy randi lenne. A kérdésem az, hogy hogyan kéne neki elmondani hogy szeretem, mert ugye ez csak nem mindennapos hogy már több mint 8 éve ismerjük egymást, ezért úgy gondolom, hogy meg kell adni a módját.

2013. okt. 4. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Előbb randizzatok kettesben, csináljatok vmi jó programot, nevessetek sokat, aztán hamar hívd el újból randizni. Aztán majd ráérsz ilyen vallomásokat tenni a nyolcadik randin.


Jó úton haladsz, nyugi, a fő h először jól érezzétek magatokat egymással.

2013. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Öleld meg, és súgd a fülébe:) Ez a legjobb, legegyszerűbb, és legmelegebb:)
2013. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak: igazából szeretnék túl lenni hamar minél hamarabb, nem biztos hogy a következő alkalmakra össze tudom szedni a bátorságot. Ha most holnap elmondom és kiderül hogy még lehet is valami, akkor úgy is lesznek még randik :)
2013. okt. 4. 19:12
 4/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: na, ezt megfontolom, köszi :D
2013. okt. 4. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is 8 év után jöttünk össze.:)
2013. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha engem egy barátom 8 év ismertség után elhívna eszembe nem jutna, hogy ez randi. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen vak ( mondjuk tényleg ilyen van vagyok), de ennyi év után nekem ez csak haveri tali lenne. Szerintem közöld vagy küldj olyan jeleket, amiből rájön szeremcsétlen, hogy randi.
2013. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!