Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy lánynak hogy szeretem?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok és egy osztályba járok egy lánnyal akit nagyon szeretek.

De hogyan mondjam meg neki? Igy nem mehetek oda hozzá hogy: Csá szeretlek xD. De még is hogyan kezdeményezek?

Köszi :D


2013. jan. 12. 04:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Suli után kezd el hazakísérgetni. Ezt, ha társakkal jár együtt, külön kérd meg tőle. Ha te is szimpatikus vagy neki, innentől már megy a dolog.
2013. jan. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%

Írd a szottyadt kis farkadra, hogy szeretlek és mutasd meg neki!

19/L

2013. jan. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1.-nak köszönöm a választ :D


2.-nak ezzel minősitetted magadat :D

2013. jan. 12. 06:52
 4/14 anonim válasza:
100%
szerintem is mindenképpen idő kell ehhez. akkor jó, ha már ő sejti hogy többet érzel iránta és nem csak "nyakonöntötd" azzal hogy szereted. hadd sejtse ő. Kezdhetnéd azzal hogy fontos neked, és elmondhatnád hogy mit szeretsz benne:)
2013. jan. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Ez a hazakísérés...Micsoda szép emlékeket idézett fel bennem...:)

Leírom,hátha merít belőle ötletet a kérdező.

Volt egy fiú,nekem az elején közömbös volt,aztán egy nap odajött hozzám.

Mondom magamban,hogy ő meg mit akar tőlem.Fogadjunk,hogy már megint rajzlapot akar kölcsönkérni.

De nem,így kezdte a mondandóját.Tudom,hogy a város másik felén élsz (elég kis városról van szó),de én ma szeretnélek hazakísérni.

Megengedtem neki.

Útközben elég jól elbeszélgettünk.

Talán már a negyedszerre-ötödszörre kísért haza,mikor felhívtam hozzánk egy pohár Bogicára.:)

Utána mindennap hazakísért.Kb.Tizedik alkalomnál megfogtam a kezét.Igen,én fogtam meg az övét,mert ő nem merte,pedig én akartam.:)

Utána ő lett az első nagy szerelem...

8.asok voltunk ekkor és körülbelül gimnázium harmadik nyaráig tartott.

Szóval kérdező,csak hajrá!:)

Szorítok Neked!:)

2013. jan. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi hogy leirtad evvel adtál egy hatalmas ösztönzést de viszont mindig a barátnőivel megy haza.
2013. jan. 12. 08:20
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

6


Oda mész hozzá, félre hívod, hogy beszélni szeretnél, és akkor nem fog a barátnőivel haza menni, hanem veled fog beszélni..

2013. jan. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

5-ös válaszadó vagyok.

Menj oda hozzá,és határozottan kérdezd me,hogy hazakísérheted-e.

Ha erre nemet mond,akkor se add fel.

Hívd el cukrászdába.

Ha erre is nemet mondana,akkor se add fel.

Közeleg a Valentin-nap,vegyél egy képeslapot /lehetőleg olyant amitől a lányok elolvadnak.Pl.:Csőrike,kis kutyás,kis cicás,Micimackó,hasonlók/ és rejtsd a padjába titokba.

2013. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem mondani kell hanem éreztetni.


A szó elszáll, egy emlék és egy érzés örökre beleég a másikba.

2013. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
95%
Én is így vagyok veled ,de ha haza szeretném kísérni akkor jön egy haverom is pedig nem is arra lakik és ott elkezd keménykedni, cikizni engem. De csak ha lány van a közelében és már nagyon elegem van belőle, és így semmi esélyem sincs a lánynál szerintem. Szerintetek?
2014. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!