Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy lánynak hogy szeretem?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok és egy osztályba járok egy lánnyal akit nagyon szeretek.

De hogyan mondjam meg neki? Igy nem mehetek oda hozzá hogy: Csá szeretlek xD. De még is hogyan kezdeményezek?

Köszi :D


2013. jan. 12. 04:16
1 2
 11/14 anonim válasza:
76%
Utobi válaszolo üsd le a "haverodat" mer aki ezt csinálja az nem haver,azt megvan oldva :D
2016. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Titusztitusz ***** válasza:
31%
Már miért ne lehetne csakúgy odamenni a lányhoz, és nyiltan megmondani neki azt hogy:"Tetszel nekem, és szerelmes vagyok beléd"...Szerinted? Mi akadálya lehet egy ilyen dolognak?
2016. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%

12-es a leégés esélye talán? Vagy a visszautasítási szégyen? És hogy utána is ott kell maradnia abban a kozegben?

Mit nem lehet ezen megérteni. Vannak dolgok amiket azért nem mondunk csak úgy ki mert sebezhetővé tesz. Ezzel egy embernek tisztában kell(ene) lennie. Kulonben rengeteg csalodas erheti. Vagy ha nem olyan erzekeny az illeto lehet kitenni magunkat ilyeneknek, csak ne okozzon lelki serulest....

Szoval bizd ra, nyilvan erzi hogy ez igy nem jo.


Ha meg azt nondod mit nem lehet ezen NYILVAN oda tud allni es kimondani de a fentebb leirt okok visszatartjak.

Nemtudom de ez tenyleg ilyen bonyolult felfogni ezeket az elethelyzeteket, hogy nem erted????

2017. febr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem azért nem annyira jó ötlet hirtelen rázúdítani az egészet,mert akkor összezavarodik,és valószínűleg elhamarkodottan fog meghozni egy döntést. Tegyük fel hogy azt mondja te is tetszel neki,de aztán rájön hogy nem te kellesz neki,és a végén mindkettőtöknek fájni fog.
2021. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!