Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy szeretem? (padtársam)

Figyelt kérdés
Már régóta szeretem , de soha nem mertem elmondani neki amit érzek iránta :S barátok vagyunk , de nem tudom elmondani.. elég szégyenlős vagyok! 13/F (nagyon szeretem próbáltam már lemondani róla de nem ment) ... :((
2013. márc. 24. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
egy cipőben járunk tesó,csak nekem nem padtársam..hívd el valahová pl.egyetek meg egy sütit ..én is ezt tervezem xD de am mind1 hová hívod csak legyetek ketten
2013. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Elhívtam már sokszor , de nem merem megkérdezni félek hogy nemet fog mondani és már nem lesz nála esélyem! :S
2013. márc. 24. 20:50
 3/16 anonim ***** válasza:
üzengess neki a padon :) fene tudja mit gondol, de így ha elutasít legalább nem fogod magad olyan ócskán érezni, mintha elhívtad volna valahova :)
2013. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ja és ez az esély nem igazán egy "megszerezhető" illetve "elveszthető" dolog...ha tetszel neki tetszel, ha nem, nem. nem változtat rajta semmi :D a mai lányok az első 10 percben eldöntik hogy mit akarnak. Mi meg évek után se tudjuk megfejteni ;)
2013. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Suliba nem mondanám meg neki ! Csak úgy ha kettesben lennénk szemtől szembe!
2013. márc. 24. 20:59
 6/16 A kérdező kommentje:
De te hány éves vagy? :D
2013. márc. 24. 21:09
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ebben a cipőben jártam Én is. Akkor nem mondtam meg neki.Aztán jó 20év múlva volt egy osztálytalálkozó és ott megmondtam(már rég családos vagyok). Az volt a válasza hogy "kár hogy csak most szólsz akár lehetett is volna valami" és jót nevettünk. Bár Én belül zokogtam.

Szóval vagy megmondod neki és legfeljebb nemet mond,vagy nem szólsz neki és életed végéig kattoghatsz hogy mi lett volna ha.....

Sok sikert!

2013. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

3/4. vagyok. 15/F

de amúgy mondom, ha elutasít, akkor kettesben még nagyobb cumi lesz. Engem 2 éve (13 voltam, mint Te) este 10kor "dobott" a lány telefonon, ezt július elsején. Képzelheted milyen nyaram volt. Fel a fejjel öreg, és szerezd meg azt a lányt :D

De ha azzal menőzöl, hogy barátnőd van, személyesen tekerem ki a nyakad! Ha összejön, becsüld meg!

2013. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi(Köszönöm) a választ! Ez nagyon nagyot segitett kaptam egy kis önbizalmat :D majd jövő héten jelentek hogy mi a helyzet! Persze addig is lehet tanácsokat adni.
2013. márc. 24. 21:17
 10/16 anonim ***** válasza:

csak annyi, hogy ne stresszelj, de ne legyél túl laza se, az valami iszonyatosan idegesítő xD

ja és 13 évesen lehetőleg nyak fölött maradjatok

2013. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!