Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe már egy 1,5 éve szerelmes vagyok, de nem tudom, hogyan mondjam el neki... Igazából az a bajom, hogy van egy barátnője és ezért nem igazán merem... De a srác idén végez a suliban és elszeretném mondani neki mit érzek még mielőtt talán örökre eltűnik az életemből és gyötörni fog a kérdés "Mi lett volna, ha?"... Elmondjam neki? És ha igen hogyan??

2013. márc. 21. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van barátnője, elég nagy bunkóság lenne bekavarni neki...Szóval én hagynám. Gondolj bele mit éreznél, ha a pasi veled lenne és egy másik lány csinálná ezt...


Viszont ha majdnem megbolondulsz, annyira el akarod mondani, akkor nemes egyszerűséggel udvariasan mondd meg neki, hogy szereted, de nem akarsz bekavarni, egyszerűen azt akarod, hogy tudja:)

2013. márc. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez erdekes sztori, velem ez mar megtortent, utolso hetre hagytam a dolgot azert mert ha rosszul sulne el akkor nem kell sokkaig latni ot es szegyenkezni es azert hogy ha meg is jol sul el akkor legyen nehany napja gondolkodni. mondd el neki, nem kell forrokasat kerulgetni se jelezni. szerintem jobban fog esni neki ha szepen a szemembe mondod. nekem bejott 2x is ;) :)
2013. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy relatív dolog. Hiszen, ahogy te is mondtad, ha nem kérdezed meg, azon fogsz tépelődni, ha pedig megkérdezed és esetleg kicsit durván lekoptat, akkor meg azon rágódsz és persze meg van az esélye annak is, hogy a barátnője megtép.

Na de komolyra fordítva a szót, szerintem nem túl bölcs döntés megbolygatni egy stabilnak mondható kapcsolatot. Ez a te döntésed, és ha el szeretnéd mondani neki, akkor azt úgy, hogy mindent csak őszintén. Hogy egy ideje tetszik neked, csak eddig még nem akartad neki elmondani, mert hogy párkapcsolatban van és nem akart bosszúságot okozni és persze most sem vársz semmi visszajelzést, élje csak nyugodtan az életét, azért szóltál neki, hogy a lelkiismereted nyugodt legyen afelől, hogy mindent megtettél a dolgok érdekében.

Menni fog az! :) Hajrá! Drukkolok! :D Remélem, segítettem!

2013. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!