Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és nagyon bejön nekem egy csaj csak nem tudom, hogyan mondjam meg, hogy szeretem? Tök jól elbeszélgetünk suliba és face-en is és ha a barátival van akkor úgy tesz mint ha nem ismerne ez miért van? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Szavakkal, élőben :) Nagyot lehet zakózni, de megérheti. És ha nemet mond, nem dől össze a világ.

Azt viszont nem tudom miért nem akar megismerni, bár az a történet, csak a te oldaladról ismert.

Én is 16 voltam kb. amikor odamentem egy csajhoz, aki nagyon tetszett. Elé álltam a buszmegállóban és mondtam neki, hogy mi van. Ő csak annyit mondott hogy bocs de van barátom.

Ha eszembe jut még mindig ég a pofámról a bőr, pedig már lassan 10 éve volt :D De ha haverokkal kocsmázok és elmesélem olyan jót röhögünk rajta.


Ilyenkor az egyik legfontosabb szabály szerintem, hogy csak nyerhetsz :)

2013. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 cico256 ***** válasza:
Ha a neten beszélget veled, de a barátai előtt meg sem ismer... Akkor ez egyértelmű, hogy mi a szitu. Gondolj bele te is ebbe a 2 ténybe.
2013. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem egyértelmű,mert pénteken is taláizunk
2013. márc. 2. 14:46
 4/7 A kérdező kommentje:
nem csak a neten beszélünk elég sokszor a suliba is 15-20p eket
2013. márc. 2. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Én azt tanácsolom, hogy ha úgyis találkoztok, akkor célozz rá, vagy csak "elméleti" szinten kérdezd meg, és figyeld meg, hogy mit reagál. Most inkább vagy kétségben, mint inkább nyernél?:) Hajrá, fasza gyerek vagy menni fog :)

2013. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a baráti társaságban van valaki, aki fontosabb mint te(nem feltétlenül egy másik fiú), mert veled ugye külön is szokott beszélni, és ezért az abban a pillanatban fontosabbnak tűnik, hogy a társasággal legyen.

A másik lehetőség, hogy a társaság (annyira) nem kedvel téged, és ez befolyásolja őt. (Ne ítéld el emiatt, légyszi. Mindenkivel megeshet szerintem.) Ha nem is (vallja be, hogy) úgy, hogy nem akarja, hogy amiatt, hogy te annak a társaságnak "gáz" vagy, őt is "gáznak tartsák, hanem pl. (azzal menti magát, hogy) inkább nem mutat különös érdeklődést mutatni irántad, mert fél, hogy akkor rátok szállnak, és hogy az neked is kínos lesz. (Jó, ez nagyon gyenge sajnos.) De ettől függetlenül lehet, hogy kedvel, csak épp nem érzi, hogy legjobb barátok lennétek, vagy valami több.


(Ez ha nem jött volna át, személyes tapasztalat, gondolatok, tehát ez csak egy lehetséges ok, millió más lehet még a háttérben)

2013. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felesleges találgatni, nagyon sok oka lehet. (a gáznak tarttól a tetszel nekiig) Neked kell érezni, hogy van e köztetek vonzalom, kezdeményezhetsz e. Próbáld meg elhívni kettesben töltendő programokra. Először nem fontos, hogy randinak tűnjön, lehet inkább valami lazább, baráti. Akár egy vásárlás, vagy suli után enni valamit, aztán majd látod hogy alakul.
2013. márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!