Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és nagyon bejön nekem egy csaj csak nem tudom, hogyan mondjam meg, hogy szeretem? Tök jól elbeszélgetünk suliba és face-en is és ha a barátival van akkor úgy tesz mint ha nem ismerne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és beszélgess vele!
2013. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen menj oda hozzá,és kezdeményezz beszélgetést,aztán lassan közeledj a téma felé,ha nagyon félsz neki elmondani (végülis ez nem nagy dolog,egyszerűen odaállhatnál és elmondhatnád neki),aztán bökt ki,és ennyi. :)
2013. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!