Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác, de messze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, de messze lakik ezért esélytelen hogy találkozzunk, de nagyon szeretem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Először is neten keresztül ismertem meg, és tudom hogy hülyeség hogy neten keresztül szerettem bele, de annyira aranyos, vicces, és olyan mint én csak fiúba :D imádom őt. vele tudok a legjobban elbeszélgetni <3 én 14 vagyok ő 17 lesz. tervezgettem, hogy nyáron találkozhatnánk 200 km-re lakik, amit még túl is lehetne élni, de külföldre költözök és ott tanulok tovább, és így esélytelen hogy találkozzunk max akkor ha hazajövök magyarországra, vagy ha ki jön hozzám :| de ha még találkoznánk is félek tőle, hogy megváltozik a véleménye.. és a szüleimnek sem merem bemutatni..:| fogalmam sincs mit csinálja, vagy ábrándozok tovább vagy találkozok vele.

2013. márc. 9. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Költözz mellé.
2013. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17 lesz... elég idős ahhoz, hogy hülyítsen
2013. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz találkoztok, bár még elég fiatal vagy. Később lehet összejön valakivel és k*rvára bánni fogod, ne járj úgy mint én. MUSZÁJ találkoznotok, ha távkapcsolat lesz akkor az lesz, még az is jobb mintha esetleg összejönne valakivel és te meg 200 km-ről semmit nem tudsz tenni.
2013. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy keresel egy közelebbi srácot hidd el a távkapcs halálra van itélve..ha mégis össze jönnétek nem tartana sokáig...de remélem tévedek és boldogan életk amíg meg nem haltok!! ;) 22F
2013. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ő nem olyan hogy hülyítsen. :)
2013. márc. 9. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Eddig sokszor találkoztatok? :D
2013. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!