Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy szeretem? (padtársam)

Figyelt kérdés
Már régóta szeretem , de soha nem mertem elmondani neki amit érzek iránta :S barátok vagyunk , de nem tudom elmondani.. elég szégyenlős vagyok! 13/F (nagyon szeretem próbáltam már lemondani róla de nem ment) ... :((
2013. márc. 24. 20:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
:D nem is gondoltam oda! Habár kételkedek hogy össze fog jönni mivel mikor megkérdezem hogy van-e kedve eljönni velem a városba akkor is azt írja vissza hogy "kijönne még" "lehet" "minek" stb.. meg általába hozza a barátnőjét is , és nem tudom hogy megmondani (udvariasan) hogy ne hozza el!
2013. márc. 24. 21:30
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
,,Eljönnél velem kettesben szerda délután a teszkóba?" Igény szerint cseréld ki a helyszínt és az időpontot. Ha elutasítja egyértelműen akkor bukta van. Ha azt mondja neki akkor nem jó akkor kérdezd meg mikor megfelelő neki. Ha egy shit-teszttel próbálkozna, hogy: Te most randira hívsz? -mondd, hogy pontosan.
2013. márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ok! csak általában az zavar hogy "randiar" hivom csak ő azt hiszi hogy barátilag. Gondoltam arra is hogy lesmárolom és majd lesz valami. :S :D
2013. márc. 25. 09:18
 14/16 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy kettesben! Ha barátként kezel mondd neki, hogy többet szeretnél mint barátság. Ha elutasít, akkor sajnos ez van.
2013. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Van még 1 fiú az osztályban és azzal BFFek :S és amikor csak tud akkor vele beszél velem meg nem olyan sokat! Attól még megmondom neki a htvégén! De addig még mondhattok vmit amivel jobban összebirnék vele jönni. Szoktam bókolni , de az sztem nem elég. :/
2013. márc. 25. 19:26
 16/16 anonim válasza:
már randiztál vele? mi történt? :)
2013. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!