Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes társkeresőzni?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom az, utálom a társkeresőket, csak a barátnőm noszogat, hogy regisztráljak fel az elittárs.hu-ra vagy ilyenekre, de a tapasztalatom az, hogy társkeresőkre olyan emberek járnak fel, akik kétségbeesettek, és nekem ez rohadtul nem hiányzik. Szerintetek ciki?

2015. febr. 20. 14:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
*15:01, nem szexre van szükségem.. -.-
2015. febr. 20. 15:02
 12/17 anonim ***** válasza:

Miért lenne mindegyik az??

Azért azt nem mondtam, hogy ennyire problémás mindenki, már kihaltunk volna.

Csak azt mondom, hogy neked kéne megtenned az első lépést, és nyitni mások felé.

2015. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Pont ezért, a barátnős dolog miatt. Ha nem vagy nőként bombázó, akkor nem érdekled a férfiakat.
2015. febr. 20. 15:12
 14/17 anonim ***** válasza:

Érdemes! Persze, vannak kétségbeesettek is, de kincset is lehet ott találni :) Nekem 2 alkalmi kapcsolatom született így, és most már egy hónapja van egy ígéretes párkapcsolatom, akit szintén társkeresőn ismertem meg :) A jelszó a netes ismerkedéshez: TÜRELEM!


23/L

2015. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Érdemes, én is ott ismertem meg a páromat, már gyerekünk is van. Persze nem elsőre, de nem kell feladni, próbálkozni kell.
2015. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sok erőfeszítésbe is kerülhet az, hogy társkeresőn történjen is valami, annyi erővel meg csinálhatsz mást is, főleg ha az értelmesebb elfoglaltság. Nem a társkereső lesz az ami változtat rajtad, hogy történjen is valami ilyen téren.
2015. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én nem vagyok olyan hogy átverjem a csajokat meg ilyesmi, de ha tényleg ilyen nehéz ismerkedni, akkor én benne vagyok hogy megismerjelek ha megírod hogy hány éves vagy, de komolyan, bár ez a fórum titkos kicsit körülményes ez de nem lehetetlen :)
2015. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!