Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes társkeresőzni?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom az, utálom a társkeresőket, csak a barátnőm noszogat, hogy regisztráljak fel az elittárs.hu-ra vagy ilyenekre, de a tapasztalatom az, hogy társkeresőkre olyan emberek járnak fel, akik kétségbeesettek, és nekem ez rohadtul nem hiányzik. Szerintetek ciki?

2015. febr. 20. 14:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A 12348729384756139487-ik kudarc után biztosan állíthatom, NEM ÉRDEMES!
2015. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Egyáltalán nem!
2015. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

nem, otthon ülő 130 kilós kockák keresnek álomnőt, ennyi az egész

vagy a másik véglet, aki korrekten néz ki, de tuti h valami buggatót/antidepi bogyót szed

egyébként meg nem ciki, csak felesleges

2015. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Érdemes :-P ... Évekig társkeresőztem, sok sikerrel ;-) Kettő hosszabb kapcsolatom is volt, futóbb pedig számtalan. Talán egyszer csalódtam, de azon kívül egyiket sem bánom.


Mondjuk Elittárs szar, sznob gyűjtő oldal és éppen ezért vannak a zakkantak rácuppanva.

2015. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ja igen, hozzátenném, hogy régóta nincs senkim, lány vagyok, és szerinte "ez az egyetlen kiút". Nekem a büszkeségemet sérti...

Az elittárs.hu-t nem próbáltam amúgy, csak példaképp írtam. Meg a diplomásat sem.

2015. febr. 20. 14:52
 6/17 anonim ***** válasza:

Én mostanában azt veszem észre, hogy társkeresőkön most már nehezebb, túl sokan vannak fent, egy szép lányra jut vagy 100 férfi, és az bőven válogathat.


Az életben is jut egy nőre ennyi, de ott kevesebben mernek szóba állni velük.

2015. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a problémám, vagy a barátnőmre buknak, vagy egyáltalán nem veszem észre őket, mert nem kalimpál nekem senki, hogy "húhú itt vagyok!"
2015. febr. 20. 14:56
 8/17 anonim ***** válasza:

Vagy nem is akarod észrevenni? :)

Egyébként az sosem jó megoldás ha az ember egy jóképű haverjával megy el bulizni csajozni mert érthető , hogy őt előbb veszik észre. Ugyanígy van általában nőknél is.


De talán kicsit nyitnod kéne.

2015. febr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
"húhú itt vagyok!" ... Ha gondolod én megcsinállak!
2015. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerintem meg akkor ez is azt bizonyítja, hogy a körülöttem lévő emberek felületesek, és hogy akkor szépen otthagyom őket a francba.
2015. febr. 20. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!