Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor érdemes az érzelmeinket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes az érzelmeinket feltárni?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal pár hónapja ismerkedek. Nemrég egy randin mondta, hogy ősszel vége lett egy komoly kapcsolatának és elmondott mindent hogy nincs túl az exén és most így nem tud kapcsolatban gondolkodni. Ennek ellenére már jó párszor találkoztunk és és nagyon jól éreztük magunkat. Viszont tényleg látszik rajta hogy egyáltalán nincs túl rajta. Erre én mondtam, hogy hagyok időt neki, viszont így eléggé megközelíthetetlen, mert én is zavarban vagyok hogy nem tudom mi számít nyomulásnak és mi nem. Attól tartok, hogy nem bírom sokáig visszatartani az érzelmeimet, de lehet akkor megszűnne még ez a kapcsolat is köztünk. Nem igazán tudom mit kéne tennem, mert félek hogy ezzel elijesztem, de már kezdek belefáradni ebbe a döntésképtelenségbe...Nem tudom jobb lenne-e egyenesen megmondani az őszintét hogy van-e esélyem nála. Attól is félek hogy ha így megy tovább akkor átkerülök szépen barátzónába vagy más csapja le a kezemről...

2015. febr. 7. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne gátoljon az, hogy nincs túl rajta. Simán úgy csináld, mintha az ex história nem is lenne. Így könnyebb lesz neki is. Nyilván ha valamit kimondottan nem akar, azt ne erőltesd. Csak a nyomulást hagyd abba, de ne hátrálj.

2015. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!