Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet ill. érdemes így társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ill. érdemes így társkeresőzni? Tovább lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a szitu, hogy kicsit elegem van már a magányosságból, és abból hogy több tonna haver vesz körül, de egyiket sem tudom barátomnak szólítani. Nemrég költöztem fel Budapestre így az otthoni baráti körömtől is elszakadtam, ahol lányokat ismerhetnék meg. Gondolkozom a társkereső oldalakra való regisztráción, hátha összejöhet valami. DE: hülyeség, nem hülyeség kicsit gáznak tartanám, ha ismerősök akár a Google jóvoltából megtalálnának képekkel ellátva ilyen helyeken. Úgy szeretnék regisztrálni, hogy lehetőség szerint nem az igazi adataimat adom meg a koromon ill. a tulajdonságaimon kívül, amit persze le is írok, hogy nem igaziak, mert...(előbb leírtam). Szerintetek lehet illetve van értelme így regisztrálni? (Mellesleg én is ilyen lányt keresnék, aki hasonlóképp gondolkozik mint én!) Köszönöm szépen! Szép estét!
2011. febr. 17. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem raksz fel magadról képet, akkor jóval kevesebb lányt fogsz érdekelni (tapasztalat). Amúgy meg nem értem miért parázol azon ha felismernek. Egyrészt kicsi rá az esély h bárki is rád találjon másrészt nem csak társkeresés céljából regisztrálnak ilyen oldalra. Van aki csak barátot/levelezőpartnert/jó társaságot keres. Írd oda h ez a célod, és akkor sztem ha meg is találnak nem lesz gáz.
2011. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia én lány vagyok és hasonló cipőben járok. ma ébredtem rá, hogy eltelt több mint egy év mióta szingli vagyok. eddig még élveztem is, viszont már nagyon magányosnak érzem magam, szükségem lenne valakire. viszont az ismeretségi körömből, nem tudok olyan fiúról akivel el tudnám magamat képzelni. mindig akad egy-egy érdeklődő de különösebben nem fog meg senki sem. végső elkeseredettségemben gondoltam én is tárkeresőre. de egyrészt fiatalnak tartom magam kicsit (18) másrészt én se látnám szivesen ha vki azon viccelődik h nini xy fent van pl. love.hu-n. szólj ha jutottál vmire:)
2011. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Inkább élőben ismerkedj.

Ha szégyelled, hogy akarsz egy társad, akkor ne társkeresőzz. Ha szeretnél találni valakit, akkor sz@rd le, hogy a "haverjaid" ilyenekkel bántanak. Az ilyen embernek tölteléknek se jók a disznókajába.

2011. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23:14-es hol is laksz? :P tudod én is érdeklődő vagyok :P Amugy a srácnak mondanám a kérdezőnek...érdemes megpróbálni,de mint a többiek mondták,ha nem raksz képet akkor kevesebb csajt fogsz érdekelni :) Tapasztalat ;)
2011. febr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
:D 23:14es vagyok és pécsi:)
2011. febr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ühhüm okés :P Akkor leugrok Pécsre kvzni XD
2011. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attol amit kérnek kor nem becenév még senki nem fog megtalálni.

Nekem nem jött be a társkeresés de attool még neked lehet szerencséd de arra készülj fel hogy jó ha a leveleid 10 százalékára kapsz egy jó ha kétszavas választ.

2011. febr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

23.14 18L

itt rinyálsz hogy milyen magányos vagy de annyi eszed nincs hogy beállitsd hogy lehessen neked privit küldeni szerintem egyből nem éreznéd magad egyedül.

2011. febr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nah azért az utolsó válaszolónak nem adok teljesen igazat...nem csak 10 levélből kap annyira 2 szavas választ,én mindig normális válaszokat kaptam :) És mind levélre amit csak küldtem....jah és a csajt se szapuld,mer lehet nem akar éppen itt ismerkedni,és ennyi!
2011. febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én vagyok a 23:14es "annyi eszed sincs" csaj. volt már rossz tapasztalatom azzal kapcsolatban h valaki nem annak vallotta magát aki valójában volt, és interneten gyakran történik ilyesmi... nem bízok semmit a véletlenre. különben meg legalább elkérnéd a címem...
2011. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!