Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai tinilányok vajon kinövik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tinilányok vajon kinövik idővel azt, hogy ők csak olyannal tudják elképzelni az életüket mint a nagy sztárok pl alex evans meg ilyenek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 20:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
szerintetek, indián vagy cowboy ez az alex tudoménmi?
2010. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Óóó, hidd el, kinövik. Saját példából tudom.

Kb. 11-2 éves kislány lehettem, Csacska Angyalt néztem, és belezúgtam Federicoba. xDDD Vicces, de tényleg ez volt.:D:D Olyanokat terveztem, hogy megtanulok spanyolul, kimegyek Argentínába, megkeresem és feleségül vetetem magamat :D:D:D


Persze ennek már 5 éve, és már nagyon hosszú ideje egy ilyen plátói sztárszerelmem sincsen. ;)

17/L

2010. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Én nem tudom elképzelni se sztárral.(nem mintha alex evans nagysztár lenne:D)Kb 13évesen még eltudtam..

A mostani barátommal viszont eltudom képzelni:)))

2010. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

13 vagyok és nekem tetszik Alex Evans ;)

Amugy meg nem tudnám vele elképzelni az életem. Talán esténként, ha nem tudok aludni, elképzelem, de csak hülyeségből. CSAKIS HÜLYESÉGBŐL!!!

Magam mellé sokkal jobban el tudom képzelni a szerelmemet, akit csak titokban szeretek. Hiszen egy környezetben növünk fel meg ilyenek.

Alex Evans, Justin Bieber...stb. Ilyenek... Mind helyesek, cuki, néha képzelgek róluk, de az életemet nem tudnám velük elképzelni...;)

2010. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
de áruljátok már el milyen rajzfilmhős ez az ipse ?
2010. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Na tessék, még egy ismeretlen név...

Biztos öregszem, vagy mi van.

2010. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Na rákerestem, tényleg valami emós hímlány. Régen legalább igazi férfiak jelentették a képzeletbeli konkurenciát.(is) Az nem volt akkora szégyen ha nem vagy olyan jó pasi mint mondjuk Richard Gere, az ilyen Alex féléknek meg legfeljebb a kékosztriga bárban lett volna esélyük. Szánalmas a mai tinik ízlés(ficam)világa. És egy kicsit röhejes is. Pedig még csak a húszas éveimet taposom.
2010. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Persze.:)

Én is kinőttem:)

Majd ha már reálisan nézik a világot.

2010. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Háhh megtaláltam, h ki ez, [link] húúú ez biztosss nem kéne, mit akarnék én egy ilyennel, együtt vagdosni az ereinket vagy vasaljunk együtt hajat.O.o.O, na kicsit eltértem, de ez már télleg sokkkk, ilyen kis csicska gyökerekre vagy féltékeny kérdező vagy mihh? Amúgy meg nem nem bukunk az ilyenekre, az igazi pasikat szeretjük, pl akik megnevetettnek minket a suliban vagy az utcán kedvesen ránk mosolyognak...
2010. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Pedig lehetne közös sminkkészletetek. Hát nem romantikus? :P
2010. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!