Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai tinilányok vajon kinövik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tinilányok vajon kinövik idővel azt, hogy ők csak olyannal tudják elképzelni az életüket mint a nagy sztárok pl alex evans meg ilyenek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 20:26
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
kb 12-15 évesekre gondolok. Mikorra várható ez, ha egyátalán?
2010. febr. 10. 20:27
 2/26 anonim ***** válasza:
Ki az az alex evans? :D nagy sztár lehet... :D
2010. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Kajak ki az? XD Engem nem érdekelnek a sztárpasik. Kicsit sem. 14/L
2010. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

én 13 vok,és soha nem volt ilyenem.. volt h szerelmes voltam,de azzal a pasival még sem tudtam elképzelni,azóta másba vagyok szerelmes,belé sokkal sokkal jobban és csak vele tudom elképzelni:$


igazából nem nagyon értem h h gondolják h csak velük,mert én ugy gondolom h ha úgy érzem h csak egy bizonyos személlyel tudom leélni az életem akkor belé nagyon szerelmesnek kell lennem és egy sztárba nem lehet szerelmes úgy valaki,ha igazán nem ismeri.(ez alatt azt értem h csak tv,újság és 1x-2x összefutottak amikor 5 mondatot váltottak,mert ez még nem ismerettség) de lehet csak én vagyok ilyen furcsa tini aki nem így gondolja..



bocsi ha értelmetlen,amit nem értetek kérdezzetek rá és leirom vhogy máshogy

2010. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
télleg, ki a nyavalya az ? és mivel menőzik, hogy nagy sztár ?
2010. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

De tényleg, ki ő? :P

Amúgy sztem muszáj lesz, vagy marad az egyedül aszalódás. Csak kell egy bálvány, akit lehet imádni, akiért lehet rajongani. De ha valaki szerelmes lesz, akkor gondolom nem marad az imádott sztárnál :) Én így gondolom.

2010. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
előző vok. ez az alex evans vmi énekes?:O vagy ki?:$ emó..:S
2010. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam én is kérdezni. Hát az meg ki a tököm?

A másik, 15 évesen még mindig a herceget várják a meséből? (a frontembert a zenekarból, kb ugyanaz) Én azért 15 évesen már nem hittem a mesékben.Régen nekünk azt mondták hogy a lányok korábban érnek. Akkor hogy van ez?

2010. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
mégse előző,hanem 20:32es csak gyorsan irtok
2010. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

előző: jó kérdés:D


Kérdezőnek: ki fogják nőni hidd el addig meg nem is érettek érettnek kb 19-20 éves korukban merném nevezni a lányokat.

2010. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!