Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin szerintetek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin szerintetek mi a max. , amit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Kézfogás, átkarolás, csók, stb.
2015. febr. 8. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
akár teherbe is eshet :)
2015. febr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Az első randi egymás megismeréséről szól. Szóval szerintem ezeket még lehet hanyagolni. Ha alig ismeritek még egymást, akkor nem is nagyon engedne még ilyet.
2015. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Csók szokott általában az elsőn történni.


Szerintem teljesen normális, hogyha két ember kedveli egymást, vonzódnak egymáshoz, akkor a fizikai intimitás is minél hamarabb kialakul köztük. A vonzalmuk jele a fizikai intimitás általában.


Férfiként egyszer volt olyan, hogy az első randin lefeküdtem egy lánnyal, de vele már pont ismertük egymást régebbről is. A lányokkal, akikkel az első randi egyben általában a második találkozás az életben, még csak csók volt. Szex inkább a második-ötödik randi környékén.


21/F

2015. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Majd jön az 58%-os válaszoló és elmondja, hogy igyatok meg két-két pohár bort, üljetek egymás mellé, meg minden, ami taszító lehet a másik fél számára, de a lényeg az, hogy neked kell érezned, hogy meddig szeretné, hogy elmenj. Ha nagyon szimpatikus vagy az illető számára, jól kijöttök, minden rendben halad, akkor a végén a csók egyáltalán nem jelent problémát, de én konkrétan a kézfogást és átkarolást semmiképpen nem erőltetném. Ha szeretnél még vele találkozni, azt valami testi kontaktussal mindenképp jelezd a végén, akár csak öleléssel, ha félsz a csók elutasításától.
2015. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És ha már ismerik egymást valamennyire? Mondjuk 1-2 hete ismerték meg egymást és rengeteget skypeoltak az első randiig.
2015. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
Csókolózni "muszáj" első randin. Ha akkor nincs csók, akkor valószínűleg később se lesz.
2015. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%

2:


5-ből 4 lány engedi az első randis csókot. Biztos én csinálok valamit rosszul.

2015. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

6:


Pontosan, ebben súlyosan egyetértek. Mondtam már hogy egy esetet kivéve -egy akkor még szűz lányt és én is fiatal voltam-, sosem történt semmi (se szex, se párkapcsolat) olyan emberrel, akit ne csókoltam volna meg az első randin?

2015. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csók igen (inkább a végén), én a kézfogást nem erőltetném, majd ha már tényleg együtt vagytok. Ennél több első randin inkább ne, persze függ a kortól is, meg hogy mennyire ismertétek egymást korábban.
2015. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7: Jó statisztika! Csak nem minden lány egyforma.
2015. febr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!