Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin ti mit szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin ti mit szoktatok csinálni? Puszi bemutatkozás stb, ilyenekre gondolok.

Figyelt kérdés

még nem randiztam soha, mindig csak úgy jöttek a dolgok maguktól, nem kellett sehova beülni, sem leróni a tisztelet köröket.

tehát első találkozáskor mit csináltok, pár szóban ha leírnátok...

F



2014. dec. 21. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálom megismerni minél jobban a partnerem, és a csók sem szokott elmaradni.
2014. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok beszélgetés,csók kézfogás.
2014. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfelelő a partnered, akkor úgyis jön minden magától, de azért leírom pár szóba. Sok lehetőség van, de ugye találkoztok, puszi-puszi, ha előtte még nem találkoztatok sosem, be lehet mutatkozni, aztán megkérdezheted, hogy régóta vár e, mondhatod, hogy reméled nem fagyoskodott sokat, stb., eldöntitek hova mentek, mit szeretnétek csinálni, esetleg sétálhattok is, ha mindketten szerettek (hidegbe erre nem sok esély van), beülhettek teázni, kávézni, elmehettek biliárdozni, stb. (ez rátok van bízva). A későbbiekben meg ugye beszélgettek, hülyéskedtek, a cél az, hogy minél jobban megismerjétek egymást. :)

Nekem körülbelül így zajlottak az első randijaim. :D


22N

2014. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az elso randin halistennek a fiu "iranyitott". Koszoneskepp adott ket puszit, nem ijedtem meg, szoval szerintem nyugodtan megprobalhatod. A randi vegen "csak" egy olelest adott, masnap megcsokolt:)
2015. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!