Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lannyal talalkozaskor bemutatk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lannyal talalkozaskor bemutatkozas es keznyujtas jo-e?

Figyelt kérdés

Ha egy lannyal talalkozok, akit meg soha nem lattam elobe, csak netrol ismerek, kell bemutatkozas talalkozaskor?

Mondjam a teljes neven? Nyujtsak kezet is kezfogasra, vagy nem illik?


18/F



2013. okt. 8. 21:51
1 2
 1/13 BlackSword ***** válasza:
Nem illik... Az etikett szerint a NŐ NYÚJT KEZET, ha akar...
2013. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
inkább puszi, és ne gondolkodj ilyeneken, csak ahogy jön
2013. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a puszi elso talalkozasnal meg korai.
2013. okt. 8. 21:55
 4/13 anonim ***** válasza:

1.Az etikett szerint mindig kezet kell nyújtania a nőnek. Nem csak akkor mikor akar.Hanem mindig. És nem mint egy haldokló kakadu, aki nem tudja milyen egy kézfogás:D


Igen, mutatkozz be teljes névvel. Ez a minimum.

2013. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne mutatkozz be hanem csak szia :) és puszi puszi :)
2013. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Madame. Megérkezett a hintója.
2013. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1. Ha kézfogás, akkor a nő nyújt kezet először, utána TE mondod a teljes neved, majd a nő is mondja (ne egyszerre! :) ). Persze nem biztos, hogy a nő ezzel tisztában van.

2. Ma már teljesen megszokott puszival köszönni. Én a legtöbb netes randim esetében így köszöntem, persze már némi előzmény, beszélgetés után. De volt olyan is, ahol ölelés volt puszi helyett. :)

2013. okt. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát, ha randira hívtad, akkor szerintem elég hideg kézfogással köszönni. Nem hinném hogy tetszene neki. Inkább 1 vagy 2 puszi.

Ha üzleti ügy, munka stb akkor kézfogás.


Én a férjemtől annó 2 puszit és egy ölelést kaptam:)


27/N

2013. okt. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 M3ntaCukor ***** válasza:
0%
Ha a fas.zodat akarod megfogatni akkor jó ... de ha nem és mégis szarnod kéne akkor nyeld le a gechit :)
2013. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nehogy puszival köszönj!! Tudnék mesélni erről, hogy miért, ha érdekel szívesen elmondom, de a lényeg az, hogy azt ne! Túl közvetlen, nem szeret mindenki puszilkózni. Aztán, lehet, hogy a csaj nyújtja a kezét, bemutatkozol, ő is neked. Ha meg nem, akkor meg csak bemutatkozol minden cucc nélkül és ő is.
2013. okt. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!