Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés neten, de mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biohazardxxx kérdése:

Ismerkedés neten, de mit irjak magamról?

Figyelt kérdés

Véget ért egy elég hosszú kapcsolatom és ugyérzem továbbtudok lépni de még soha nem próbáltam a netes társkeresőt. Vajon mit lehet irni bemutatkozás részbe?

Pl.: Irjam az igazat hogy modernfelfogású, családcentrikus, kedves, udvarias, mindig jókedvű, odafigyelő, bújós, őszinte, érzelmes, hűséges, türelmes férfi vagyok? vagy ez nem lenne előnyös?


Szóval alapjáraton ilyen vagyok mindig de a mai nők már ezt vagy túl tökéletesnek tarják hogy igaz legyen vagy nyálasnak ahogy észrevettem. Elsősorban nők, lányok véleményét kérném hogy szerintetek mit irjak?

Bocsi csak már nem most volt hogy ismerkedtem és kicsit "befásultam" etéren... Köszönöm szépen előre is válaszokat.


27/F



2014. nov. 20. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez így bejönne!! :)) egy normalis nonek ez bejon. Abszolut nem nyalas. :)
2014. nov. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez kicsit hashtagelős style. egész mondatokat írj szerintem.
2014. nov. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ez abszolút szimpatikus számomra! Én ma regisztráltam reggel egy elég ismert társkereső oldalra...rögtön vagy 40-50 felkérésem jött, levelek, chat ablakok és egy őrült 33 éves pasas még fel is háborodott, hogy 20 perc beszélgetés után nem adtam meg a telefonszámomat... Írtam neki,hogy én elég konzervatív vagyok és türelem kell hozzám... Erre ő megfenyegetett,hogy az oldalon lévő haverjai által eléri,hogy mind átverjenek engem, sőt,hogy megkeres facebook-on és miket fog oda írni...

Nem kell mondanom sem ,gondolom... másfél óra után töröltem a regisztrációmat. Ez persze nem lebeszélés. Szimplán azért meséltem ezt el, mert azóta eléggé görcsben van a gyomrom és akaratlanul is felmerült bennem nem egyszer a kérdés,hogy miért nincs egy értelmes, kedves, családcentrikus, türelmes férfi sem ( tisztelet a kivételnek, de én ilyen téren elég szerencsétlen vagyok).

Erre itt vagy Te...ismeretlenül is és kép nélkül is megfogott ez a pár soros őszinteséged :)

Csak hajrá, szerintem még jó pár lánynak tetszeni fog.


Remélem segíthettem!


22/L

2014. nov. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezzel én is mindig gondban vagyok, így inkább nem szoktam semmi ilyesmiket írni csak megadom az alapadatokat aztán, ha akarnak ismerjenek meg. Nekem ebből a leírásból nem túl tökéletesnek látszol, hanem inkább csak úgy lennék vele, hogy leírtál magadról egy sablonos szöveget, amit én egyébként személy szerint utálok is, és még is sokan így tesznek. Félre ne értsd, ettől te persze még lehetsz ilyen. :) Ja, és én is bevagyok fásulva etéren, szóval nem biztos, hogy jó, ha rám hallgatsz. :) 35/N.
2014. nov. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
# 3 írj rá, tök cukik vagytok
2014. nov. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

#3 Béna vagy. :) társkeresőhöz külön kell képet készíteni, és kamu nevet kell megadni. A többi adat mehet valósban. :)


Legalábbis lányoknak. Fiúknak mindegy, őket nem szokták zaklatni.

2014. nov. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Írd azt, hogy a jó tulajdonságaid megfogalmazása majd a partner dolga lesz, a rosszakról meg hülye lennél írni.

Ez így őszinte, és korrekt bemutatkozás.

2014. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a segítséget :)
2014. nov. 21. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!