Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány ír magáról azután,...

Ha egy lány ír magáról azután, hogy küldtem neki magamról képet, meg megírtam, hogy szeretném őt megismerni, akkor van esélyem ismerkedni vele?

Figyelt kérdés
Leveleztünk, és megtudtam, hogy gátlásos, félénk, bizalmatlan, így nem is nyomultam rá, csak beszélgettünk. Aztán szépen bókoltam neki, hogy kedvesnek, értékesnek képzelem stb., és szeretném őt jobban megismerni, meg küldtem is neki képet magamról. Ezek után sem lépett le, ő is kérdezgetett magamról, meg írt a saját külsejéről is. Ezek után szerintetek lehet esélyem komolyabb ismerkedésre, vagyis hogy esetleg ő is szeretne velem?

2014. márc. 28. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg nem is láttad ember :O
2014. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És attól miért ne lehetne vele beszélgetni? A többi meg majd úgyis kiderül később.
2014. márc. 28. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy lány???????
2014. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem. :)
2014. márc. 28. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérj képet.

Nem azért, mert jaj a külső... Ne is erősködve. Mondjuk csak hozd fel, hogy új dologként chatelhetnétek is (v nem csak leveleztek, hanem chat is volt már?) kérd el a facebook elérhetőségét v skype, bármi... Telefonszámot később, mert hogy hallani akarod a hangját... A netes ismerkedésnek vannak lépcsőfokai (elég tapasztalt vagyok, a páromat konkrétan itt ismertem meg) és hidd el, nagyon rossz érzés pofára esni... Igen, a külső miatt is lehet. Mert hidd el, akárki akármit mond, ha ez a személy neked nem fog tetszeni külsőleg, és nem lesz vonzó számodra, akármennyire is megszeretted, komolyabban nem fog tudni érdekelni. Sokkal jobb kötődés előtt kiábrándulni, mint később. Másik eset: meglátod és még inkább akarod majd őt... A képcsere, egymás megnézése nagyon is természetes, és egyáltalán nem bunkóság. Nem úgy kell kérni, mintha csak erre menne ki a játék, hiszen tényleg nem erre megy ki.


Azért írtam mindezt le, mert eddig 2x fordult elő, hogy valakiért szinte már rajongtam, mire eljutottunk a kölcsönös képcseréig. Egyik esetben én nem tetszettem az illetőnek, másik alkalommal, hiába vágytam rá 2 hónapon át, egyszerűen semmilyen szinten nem vonzott külsőleg, szikrányit sem... Hidd el, ennél rosszabb érzés nincs - ha valakiből így ábrándulsz ki, és még csak nem is tehetettek róla...


Illetve ha tetszik is, utána úgyis élőben dől el az egész. Vagy van kémia, vagy nincs.


Sajnos ez a velős igazság.

2014. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, az az igazság, hogy volt mással képcsere, mindketten bejöttünk egymásnak, elég sokat fantáziáltunk is egymásról, érzelmeink is voltak egymás iránt, csak a távolság miatt nem biztos, hogy lesz ebből valami, szóval úgy se jó, ha vonzódsz valaki olyanhoz, aki túl messze van, közben meg azon kattog az agyad, hogy képen is láttad már, meg minden.
2014. márc. 28. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Kép nem minden! A barátomról is küldhetek...
2014. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!