Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete megismerkedtem egy lánnyal a vonaton. Heti 2x ugyan azzal a vonattal járunk, akkor mindig tudunk beszélni egymással. Eddig 2x beszélgettünk. Úgy éreztem, hogy egy picit zavarban volt mindig. Így nagyon sokat beszéltem én.

Elég szép és okos lány. Tetszik is, de szerelmes nem vagyok még belé.

Szerintetek hogy folytassam a dolgot? Hogy derítsem ki, hogy tetszem-e neki, és hogy van-e barátja?

17 éves vagyok, a lány is 17 éves.



2015. febr. 1. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá.. Nem fog a vonat elé lkni..
2015. febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Ne kérdezd meg, hogy van-e. Ha te leszel az új, akkor majd a régi barát kérdése magától megoldódik. Nyomulj kérlek, különben elmegy a vonat!

2015. febr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod, hogy nagyon bejön neked és szeretnéd elkérni a telefonszámát és elhívni valahova.

Ha van valakije akkor csak elmondja, ha nincs akkor elmegy veled.

Még az is akadály lehet, hogy milyen messze laktok egymástól, mert ez nem derült ki számomra.

2015. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél másképp, mint eddig. Ne nyomulj, és főleg ne mondd, hogy bejön neked. Barátkozz, ismerkedj vele. Nem szabad lerohanni. Ne felejtsétek el, hogy egy lánynak mindig több a vesztenivalója egy kapcsolatban, ezért is adja nehezebben döntésre a fejét. Egy hét még semmi. Hagyd érlelődni a dolgot, hagyd kicsit ábrándozni a csajt, az majd meghozza a gyümölcsét.
2015. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 demonlord90 válasza:
szerintem is várj ki vele, 1 hete ismerted csak meg, s már azt mondod, h heti 2x (azaz rendszeresen)? :) ne kapkodj..
2015. febr. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hívd el valahova, max azt mondja, nem, mert barátja van.
2015. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Elhívtam korizni, de azt írta, hogy nem akar, de sétálgatni szívesen eljön velem. Hogy közeledjek felé séta közben?

2015. febr. 8. 09:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha sétáltok egymás felé, akkor távolodni nem nagyon tudtok.


Szerintem először még ne nyúlkálj a keze felé, beszélgessetek sokat, ha jó a humorérzéketek, akkor próbáld megnevettetni, és akkor már nem fog úgy emlékezni, hogy unalmas vagy. Mosolyogj rá, ha egymásra néztek, de ne vigyorogj, és ha lehet, akkor szemezz vele minél többet. A lányok értékelik, ha valaki a szemükbe néz beszélgetés közben, és nem a szájukat vagy a mellüket bámulják.

2015. febr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!