Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel szeretnék járni. De nem tudom hogy teremtsek vele kapcsolatot. Mit tegyek? (Tovább lent)

Figyelt kérdés
Úgy 3 hónapja vettem észre egy új lányt a buszmegállóban a gond csak az volt hogy ő fel én le szálltam. Amikor belenéztem a szemébe különös meleg érzés fogadott és ezzel az 5,6 másodperccel feldobta a napomat! Kinyomoztam hogy ugyanoda járunk. Én 8. os vagyok ő pedig 7. es. Amikor meglátom a folyosón vagy akárhol boldog leszek. Csak mindig a barátnőivel van. A másik pedig az hogy ha felveszem a bárorságomat akkor nem tudom milyen ürüggyel kezdjek el vele beszélni. És az utolsó pedig az hogy nem érzem elégnek magamat.( ő gyönyörű, én pedig nem annyira) a kérdésem az lenne akkor most mit tegyek? 14/F

2014. dec. 11. 16:15
 1/2 To7ka ***** válasza:

Ez aranyos.:) Ha mindig barátnőkkel van, úgy elég nehéz. Egy szakkörön, vagy valami suli rendezvényen működne, suliban meg találj ki valami kreatívat, ami egy jó ürügy lehet (Te ismered mi hogy működik nálatok). Pl. elkísérteted magad valahova, vagy ha szakos tárgyuk van, pl feldobod, hogy jövőhéten írtok 7-es anyagból, elveszett a könyved, megmutatná-e az ő bővebb könyvébe mi hol van, vagy fogsz egy füzetet, megkérdezed hogy tanítja-e őket egy bizonyos tanár (tudod h igen), és hogy hétfő-kedden hánykor, majd megjegyzed, hogy ő a legcsinosabb akitől ma kérdeztél, esetleg megkérdezed a nevét és mosolyogsz mint aki nem veszi komolyan csak kedves. De még egy egyszerű "szia, elrabolhatlak egy percre" is lehet leégés, ha a barátnőivel lenézően néz rád és kinevet, de ha szimpatikus vagy már ennyi is nyerő lehet!:) Azon agyalj, hogy tudsz vele úgy váltani pár szót, hogy az egy kellemes semleges csevej legyen, amiben kedvesen, lazán bókolhatsz is, és a visszajelzésből kitalálod, hogy lehetsz-e konkrétabb.


Vagy egy lapra mindent!:D Bocs a hosszú válaszért, túl sok a változó, nincs erre jó recept, ismerned kell a környezeted, hogy mivel kerülhetsz "akaratlanul" közel hozzá.:) Hajrá

2014. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs közös tanárunk de köszönöm a választ már meg is kaptad a zöldet. Valamivel holnap megpróbálkozom.
2014. dec. 11. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!