Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18 év körüli lányok! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év körüli lányok! Miért nem akarnak sose járni egy 1,5-2 évvel fiatalabb fiúval?

Figyelt kérdés

A testi adottságok miatt?-mert még nem teljesen fejlődtek ki külsőleg?

Vagy a gondolkodásuk miatt?-van aki már érett és van aki nem?

Vagy miért?



2014. aug. 18. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok, a barátom 20. Azért nem járnék fiatalabb fiúval, mert érzelmileg és lelkileg sincs azon a szinten, mint én. Úgy meg egyikünknek sem lenne jó. Nekem azért, mert nem tudnám vele megértetni magam, neki pedig azért nem, mert úgy érezni, lenézem őt, még akkor is, ha igyekszem toleráns lenni.
2014. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Vagy a gondolkodásuk miatt?-van aki már érett és van aki nem?"

Kérdésedben a válasz. :)

Nem szeretnék fiatalabb fiúval járni, mert nem érezném azt, hogy érett lenne egy kapcsolathoz, fontosabb döntésekhez, míg egy idősebb többet tud adni ilyen téren. De nem mondom azt, hogy nincsenek érettebb fiatal fiúk.

Én így gondolom, valaki nem. :)

2014. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!