Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatalabb fiúval járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb fiúval járni?

Figyelt kérdés

17 éves leszek.

A fiu, meg majdnem 1 évvel fiatalabb, de nem látszik rajta, és érett, szoval nem gyerekes...


2010. jan. 31. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
oké. megengedem.
2010. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
ha ezen agyalsz, inkább te vagy gyerekes
2010. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha összeilletek, nem érzed, hogy éretlen hozzád képest, és egyikőtöket sem zavarja a korkülönbség, akkor nyugodtan járj vele. Én általánosságban azt mondom, hogy ilyenkor inkább idősebb fiúkkal járjon az ember, mert azt figyeltem meg, hogy még a korombeliek is jóval érettlenebbek, nemhogy a fiatalabbak. De persze lehetnek kivételek, próbáljátok meg:) 18/L
2010. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor 18 voltam volt egy 17 éves barátom és egyáltalán nem volt semmi hátrány. Egy év szerintem nem olyan sok, hogy annyira számítana.
2010. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igaz nem vagyok lány de az én bnőm 1évvel időseb mint én deén idősebbnek nézek ki tehát nem lehet észre venni
2010. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem sincs ezzel semmi gáz, eddig nekem is mindig fiatalabb pasik próbálkoztak be..és egyáltalán nem érdekelt h hány évesek, csak az volt a fontos ,hogy nekem kellenek e. Az életkoron sosem problémáztam, nem az a lényeg, hidd el, de azért 20 év különbség ne legyen.

És persze az is előfordult, hogy a pasi fiatalabban nálam sokkal tapasztaltabb volt minden téren, tehát ebből csak azt szűröm le, hogy mindegy , hogy hány évesen szerettek egymásba. :)

2010. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17/L, előző
2010. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!