Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatalabb pasival járni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb pasival járni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ő 18/F, én 21/L vagyok. Mennyire befolyásolja a kapcsolatot h fiatalabb a srác? Mennyire lehet előre tervezni egy ilyen fiatal fiúval? Én komoly kapcsolatra vágyom, úgy tűnik ő is, nem az a csapongó típus bár bulizni járkál. Én pár éven belül összeköltözést, eljegyzést akarok...megkaphatom vajon ezeket majd tőle? Nem szeretnék olyanba belezúgni, aki később még ki szeretné élni magát mikor én már erre vágyom. Persze,nem lehet tudni h mi sül ki belőle,de mégis mik a tapasztalatok?
2014. jún. 13. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Személyfüggő, tényleg. Nem lehet kor alapján ítélni.
2014. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyetemre fog járni szerinted hogy fog veled összeköltözni pár éven belül? :) Arról nem is beszélek, hogy én idősebb vagyok de egy csaj így kezdené az ismerkedést hogy ő pár év múlva eljegyzést akar már felejtős is lenne, és nem azért mert nem akarok komolyat hanem azért mert nem szeretem a követelőzős nőket. Ha eljön az ideje eljön ha nem nem, de ne kössön már ki időkorlátot :D 24/F
2014. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is 18 vagyok. Viszonylag komolyan gondolkodom de nekem ez a pár éven belüli eljegyzés korainak tűnik. Ő még csak most nőtt ki a gyerekkorból te még épphogy elkezdted a felnőtt életet. Élettapasztalat és egzisztencia híján mire akarsz építeni? Ilyen fiatalon pedig az érzések is változnak. Szerintem olyan 5 évet adj még magatoknak mire eljegyzéssel állsz elő.

18/F

2014. jún. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Hát én a helyedben nem élném magam bele,egy 18 évesnek most kezdődik igazán az élet..ha most nem éli ki magát akkor később fog rájönni a mehetnék mondjuk mikor te már ott leszel 2 gyerekkel.. :) Persze tény hogy személyfüggő,de én egy 18 éves fiúra így nem alapoznék az biztos! 29/L
2014. jún. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Naif_Hazazi ***** válasza:
3 év korkülönbség az semmi, most talán azt hiszed fura, de 5-10 év mulva senki észre se fogja venni. az a lényeg hogy milyen a fiu, ha rendes akkor mért lenne baj? lehet sokkal érettebb felfogása mint a vele egykoruaknak
2014. jún. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A korkülömbség önmagában semmi. Én több mint 10 éve vagyok nős és a feleségem majdnem öt évvel idősebb. Nagyon jól megvagyunk két gyerekkel.


Az viszont hogy 18 évesen már-már eljegyzésen gondolkodtatod már húzósabb.

2014. jún. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!