Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt életetek legtökéle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életetek legtökéletesebb randija?

Figyelt kérdés
Randi történeteket szeretnék olvasni, amik ilyen vagy olyan okból tökéletes volt számotokra.
2015. jan. 29. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú ideje szemezgettem egy csinos lánnyal reggelente villamosmegállóban. nagy rákészülések és otthoni "próbálkozások" után végre megszólítottam. beszélgettünk egy kicsit és mikor elváltunk megbeszéltük, hogy délután randizunk.Nem késett, pontos volt, de nem jött egyedül. Hozta magával a barátnőjét. Csodálatos délután volt, de az ezt követő időszak még szebb. Ma már a feleségem. A barátnője.Köszönöm neki.
2015. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
láttam egy autószalonban egy pasit nem tudtam vásárló e vagy ugye alkalmazott kinn voltam ő benn de jól öltözött volt szóval látszott rajta hogy igencsak jómódu a pasi de ahogy megláttam kellett tennem valamit erre ugye a barátnőm ott lakott a szalon melett majdnem akkor gyorsan átöltöztünk olyan nőies ruciba ami az anyukája szoknyája és bluza volt benentünk a szalonba ugye a pasi levágta hogy átöltöztem és fájt a lábam is a cipőbe de mindegy fojtattam erre már elnevette magát és azt mondta vegyem vissza a ülepes farmerem a sportcipővel engedjem ki a hajam vissza és este 7 re eljön értem elvisz moziba elszégyeltem magam ugy de hazamentünk és este jött is elmentünk mozi felé de nem az lett belöle hanem a kocsi hátsó ülése de ez 2 éve volt azóta együtt vagyunk
2015. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én állandóan átélem a legtökéletesebb randit, mivel már fiatalon rájöttem arra, mi a legtökéletesebb randi képlete, ami végén általában csókolózom a lánnyal 5-ből 4 alkalommal (most 1. randikról beszélek).


-a randi egy bárban, kávézóba, pubban, kocsmában van

-egymás mellé ülünk közvetlenül; nem egymással szembe, nem két egymással 90 fokban szomszédos székbe, hanem közvetlenül egymás mellé, lehetőleg egy kanapéra vagy padra

-tudom miket kell mondani és főleg CSINÁLNI, hogy a lány nagyon úgy érezze, hogy egy húron pendülünk

-átkarolás, különböző játékok, amiktől jól érzi magát, érintés megfelelő időben való elkezdése és végül a csók, kb. 2-3 óra után


A legtökéletesebb randi élményét állandóan átélem, mert képes vagyok arra, hogy 5-ből 4 lányt az első randinkon megcsókoljak, ami legtöbször azt jelenti, hogy az életünkben való második találkozás alkalmával csókolózunk.

2015. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!