Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen volt életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen volt életetek legromantikusabb randevúja?

Figyelt kérdés
Ha lehet, írjátok le részletesen, és kort is írjatok :)
2013. nov. 1. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Még nem volt, majd lesz :)

Hú de jó lenne vele egy közös korizás *.*

14L

2013. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha mar korizas :

18 voltam, egy decemberi esten a srac elvitt korizni. Mondjuk ez inkabb volt komikus, ugyanis en nem tudok, szoval amig altalaban o korizott, en a jegen fetrengtem :D De jobb esetben huzott maga utan, mikozben a derekaba kapaszkodtam :)

Persze itt meg nem ert veget a randi, miutan rajott, hogy a korizashoz tok amator es tehetsegtelen vagyok, atmentunk a Vorosmarty terre a karacsonyi vasarba *-* Persze nem hianyozhatott a forro csoki, a kurtos kalacs meg a sult gesztenye, aztan volt minden, ami a csovon kifert, megvolt a (nem az elso, de az elso hivatalos) csok is, szoval minden tokeletes volt :)

Vegul nem lett belole kapcsolat, de azota is joban vagyunk, es mindig szivesen emlekszem ra vissza, mert ez volt eletem legcsodalatosabb randija :)

20L

2013. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!