Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves Fiúk, Lányok! Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Fiúk, Lányok! Melyik volt életetek legszörnyűbb, legbosszantatóbb rajdia vagy randijai, elmesélnétek nekem hogyan zajlott?

Figyelt kérdés

Olyan esetek érdekelnek ahol egyértelműen a másik fél volt "hibás".

Azt szeretném tudni hogyan viselkedett, miket csinált, hogy zajlott a randi és miként lett vége.


Főleg a lányok "élményei" érdekelnek de fiúk is nyugodtan leírhatják találkoztak-e már olyan lánnyal aki rendkívül kiábrándítóan viselkedett és kérlek ti is meséljétek el miket csinált vagy hogyan viselkedett!


A korotokat és a nemetek is írjátok oda legyetek szívesek (a kor értelemszerűen akkorra vonatkozik amikor a randi megesett) és a partnert korát is írjátok oda, ha kérhetem!



2014. jan. 1. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én kiöltöztem normálisan, ahogy egy első randihoz illik, a férfi meg megjelent a legrosszabb legkoszosabb melegítőjében. szinte égő volt végigmenni vele a városon, komolyan.

a másik az, amikor elmentünk a mekibe és kb. úgy viselkedett mint aki még sosem járt volna étteremben, alig bírta elmondani a rendelést...

nem tudom nektek mi a szörnyű, de nekem az égő az az.

2014. jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a legrosszabb az volt amikor tavaly a srác (nők napján) elhívott randira a lakására, ez már a sokadik randi volt, már készültünk az első szexre. én odamentem időben, megnéztünk egy filmet, ő simogatott stb. de nekem nem volt hozzá kedvem, aztán rávettem magam, mert tényleg megígértem neki, meg nagyon kedveltem őt, az lett volna nekem a legelső szex.. de hál isten nem jött össze.. lehet érezte, hogy nem akarom.. na és játszadoztunk, neki nem állt fel, nagyon ideges lett, lehordott mindennek, azért okolt mert még szűz voltam, és hogy az én hibám minden mert rosszul csináltam.. meg jött a hülye szövegével, hogy amúgy sem tetszem neki azért nem sikerült. aztán ez nekem nagyon gáz volt, hónapokig nem randiztam utána, sőt talán egy egész évig, mert el nem tudtam képzelni mi volt rajtam olyan ami miatt ennyire taszítanám őt, de aztán rájöttem, hogy semmi. csak ő volt idióta. akkor voltam 22, ő 27.
2014. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Megismertem egy srácot, aki nagyon tetszett, és ő is nagyon nézett, egyértelmű volt h ez kölcsönös. Aztán találkoztunk, én nem tudom ő ezt minek vette, én randit szerettem volna. Elmentünk egy parkba, kiültünk a fűre, de alig tudtunk beszélgetni, én próbáltam, de olyan erőltetettnek tűnt az egész. Közbe se simogatás, se ölelés, még a kezemet se fogta meg, sőt még a napszemüveget se vette le! Aztán valami ürüggyel el is ment. Én meg elkönyveltem idiótának. Ekkor 24 évesek voltunk.

Idén télen, miután vége lett egy hosszú kapcsolatomnak, újra találkoztam ezzel a sráccal, és még most is ugyanolyan erősnek éreztem a vonzalmat, mint annak idején (egyébként párszor láttam közbe is, meg beszélgettünk, de mivel volt barátom így több nem is jött szóba.) Közben eltelt 5 év, gondoltam hátha megkomolyodott. Sokat beszélgettünk, szinte le se vette rólam a szemét, aztán megbeszéltük, hogy ha járok a városba, akkor találkozzunk. Már gyanús volt, hogy ő nem keresett, én hívtam, de ok, gondoltam a kezdő lépést megadom. Találkoztunk, most beültünk valahova, de ez se volt sokkal jobb, mint az évekkel ezelőtti. Már az bosszantott, hogy a pincérrel többet beszélt mint velem (ő is pasi volt), de közben legalább fogta a kezem, simogatott, és majd fölfalt a szemével. Aztán ennek is hirtelen lett vége, a buszhoz menet még fogta a kezem, ölelgetett, csók semmi. Megbeszéltük hogy találkozunk még, de ő nem keresett. én írtam neki párszor (kb 3x), de mindig azt mondta, hogy majd jövő héten, mert sok a dolga. Aztán ráhagytam, hogyha akar, akkor majd keres. Hát nem keresett... Csak ne nézne ki ennyire jól...

29n (29f)

2014. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
csak lányok válaszoltak, szóval mindig a fiúk qrják el, mi?
2014. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy olyan esetek érdekelnek ahol a másik fél volt az irritáló, kényelmetlen. :)

Fiúk is ugyanúgy leírhatják, hogy milyen kellemetlen randijuk volt egy kellemetlen lánnyal.


Persze ez nem törvényszerű, ha úgy érzi valaki, egyértelműen ő szúrta el a dolgokat azt is megoszthatja.

2014. jan. 6. 10:58
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Egy férfi nem pletykálja ki a múltbeli sérelmeket.
2014. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Interneten ismertem meg, sosem voltam az ilyen internetes randik híve, de előtte sokszor megijedtem és az utolsó percben lemondtam a találkozót, hát gondoltam egyszer kipróbálom. Szimpatikus volt a srác, 3 hétig írogattunk ha jól emlékszem, kedves volt, érdeklődött irántam, és a képen is szimpinek tűnt, hát mondom miért ne. S ez volt annak a tipikus példája, mikor az ember teljesen más személyesen. Először is, kb. 2-3 éves képet küldött magáról és teljesen másképp nézett ki személyesen - de ezt még elnéztem volna, ha amúgy normális. Na de nem volt az. Eleve 10 perccel korábban értem oda, és ő már várt rám, és még felemlegette, hogy késtem! Na ez már fura volt, meg az is, hogy nekem kellett puszit adnom neki - nem tudom, nekem ez olyan evidens, hogy akivel találkozom, puszi, de hát valakinek nem, na jó. Aztán a beszélgetés is katasztrófa volt, folyton magáról beszélt, hogy ő milyen okos, mennyi helyen járt, mennyire nagyszerű. Annyi volt az egész, hogy hallgattam őt, s rólam vagy nem kérdezett semmit, vagy ha beszéltem, félbeszakított. ĺgy egy óra után már alig vártam, hogy találjak valami indokot, és hazamehessek. S az volt a legjobb, hogy a végén még felajánlotta, hogy "szívesen találkozik még velem" - hát nem tudtam sírjak-e vagy nevessek, mintha még ő tenne nekem ezel szívességet. Na nekem ennyi elég is volt az internetes randikból :) Persze nem állítom, hogy mindenki hazudik magáról, de már nem folyamodnék ilyen eszközökhöz. 20/L, ő 21 vagy 22(nem igazán ismertem annyira, hogy megjegyezzem a korát)
2014. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Egyik o. társam elhívott moziba. Tökre örültem, azt hittem ez egy randi lesz. De nem az volt... Nem fizette a mozijegyem (nem vártam el, csak úgy tudtam, ha egy srác hív meg, ő fizet, de ez még nem is lett volna probléma!), rossz volt a film, nagyon sokat mesélt a volt barátnőjéről a "randinkon", és a buszra menet közbe elcsúsztam a jeges járdán, kiszakadt a kedvenc farmerom és elhagytam a 90%-ra jogosító papíromat. De utána írt, hogy jól érezte magát velem, találkozzunk. A 2. találka jó volt, reménykedtem hogy ez már randi, de még csak hozzám se ért. Volt 3. találka, ami nekem volt nagyon kínos. Kérdezte, hogy jártam-e már valakivel, mondtam hogy nem, tehát levágta hogy szűz is vagyok, és eléggé meglepődött rajta. Emiatt kínosan éreztem magam, és főleg azért, mert ő már 15 évesen szexelt...én meg... De amúgy normálisan kezelte a helyzetet. Azóta sulin kívül nem találkoztunk, még hülyén érzem magam a múltkori miatt, így én nem kérek találkozót. Amiatt érzem magam a leghülyébben, mert azt hittem randizunk, de végre leesett, hogy nem... Én 18/L, ő 20/F.
2014. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Nekem az volt teljesen gáz a pasi részéről, mikor legelőször nála aludtam.ekkor találkoztunk először. Tízre értem oda de ő már egykor elaludt, mondván hogy hosszú volt a napja, ugyanis 8kor kelt!! ( azért ez már valami)

Előtte végig azt hajtogatta hogy mennyire imádja kenyeztetni a nőket..nos azon kívül hogy ő elment párszor , lesz.ta hogy nekem milyen..egy nulla volt! :)

Nyilván ez egyejszakas kaland volt, csak több éjszakat szeretett volna..és nem értette miért nem lett :D egy taho, bekepzelt srác volt.

(remélem magadra ismersz :) )

2014. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Majd' 40 éve történt, de ég ma is élénken emlékszem rá. A vasútállomáson szólítottam meg a lányt. Eszméletlen jó segge volt, s bár volt barátnőm, gondoltam, belefér. Akkor nem volt már idő, de másnapra megbeszéltük a randit egy viszonylag csendesebb környékre. Mentem arra, két szál sárga rózsával, bizsergő farokkal, és ahogy kilépek a sarkon, a csaj pont akkor vágja ki a taknyát.

55F

2014. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!