Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SOS! Hogy mondjam le a randit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Hogy mondjam le a randit (nyomós okom van rá! )?

Figyelt kérdés

Leírnám röviden a történetet. Kb. 2 hónapja elkezdtünk levelezni 1 pasival, rögtön megkedveltem, mert szinte mindenben hasonlóan gondolkodott, mint én. 2 hete megbeszéltünk 1 találkát, akkor még tényleg el akartam menni, de azóta olyan dolgokat mondott… Pl. írta, hogy jól tud "üzletelni", most is több 10e-t kaszált pár nap alatt. (az elmondása alapján nekem úgy jött le, hogy valami illegális dologról van szó, persze az is lehet, hogy én értelmezem félre, de sok pénzt rövid idő alatt ált. nem törvényes dolgokkal szoktak keresni). Azt is mesélte, hogy kizsarolt 500e Ft-ot a cégtől, ahol dolgozott korábban és még büszkélkedett is vele. Mert állítólag tudott valamit a főnökéről és azzal zsarolta. Ezek alapján nekem zűrös alaknak tűnik. Azóta rossz érzéseim vannak, ha a pasira és a találkozóra gondolok. 5 perce írt rám, hogy jó lenne-e holnap 2-kor? Most mit csináljak? Azt nem írhatom neki, hogy bocs, de nem kezdek zűrös alakokkal. Ne írjak neki semmit és tiltsam le facebook-on vagy találjak ki valami kamu szöveget? Mondjuk azzal csak rövid időre szabadulnék meg tőle, nem véglegesen. Attól félek, ha letiltom, meg fogja bosszulni, kiteszi valahova a képemet vagy feltöri a fiókomat. Ezek után biztos nem ismerkedek online.


Nem mintha fontos lenne, de 24/L és 23/F)



2015. jan. 17. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Eddig nem zavart?
2015. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagy a szaja..
2015. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy megismerkedtél közben valakivel és kész.
2015. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

"Megzsarolta a főnökét."

Szóval te nem láttad az Amerikai szépség című filmet Kevin Spacey-vel.


"sok pénzt kaszált."

Nyáron a foci VB idején kb. 50 ezer forintot kerestem sportfogadásokon. Most akkor rossz ember vagyok?

2015. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, ez alapján tényleg nem valószínű, hogy az igazságot jól viselné... ilyenkor jól jöhet valami "kegyes hazugság", amitől ő nem érzi magát kevesebbnek, nem sértődik meg, de téged is békén hagy...
2015. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Így jár aki fiatalabb po:ccsel kezd!
2015. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
# 1 Ezek azután derültek ki, hogy megbeszéltük a találkát.
2015. jan. 17. 20:24
 8/19 A kérdező kommentje:
# 4 Nem láttam a filmet, azt se tudom, hogy miről szól.
2015. jan. 17. 20:25
 9/19 A kérdező kommentje:
# 3 Erre én is gondoltam, de az kicsit furcsa lenne, hogy pár napja még úgy volt, hogy találkozunk, ma meg írok, hogy összejöttem valakivel.
2015. jan. 17. 20:26
 10/19 A kérdező kommentje:
# 6 Igazad van, már én is rájöttem.
2015. jan. 17. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!